Ceny mieszkań ul. Przewóz 4, Kraków
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjnaTransakcjekwiecień 2026
13 652zł/m²
54 transakcje
Mediana ofertowaOferty
Brak ofert dla tego miejsca.
Szacunek z ofert sąsiednich budynkówOferty obok12 budynków · 750 m
16 380zł/m²
Mediana ofert z 12 sąsiednich budynków w promieniu 750 m. Mediany ofert w tych budynkach wynoszą zwykle od 15 738 do 17 307 zł/m² (rozrzut między budynkami, nie przedział ufności).
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany transakcyjnej (kwiecień 2026): ok. 683 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 03.2026–09.202613 000 – 13 817zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 03.2026–09.2026
-4,8%
O tyle taniej niż w: Przewóz (mediana 14 184 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
2. miejsce na 2 budynków · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Ostatnie transakcje pod adresem ul. Przewóz 4, Kraków
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | ul. Przewóz 4 | wtórny | 66,5 m² | 1 219 000 zł | 18 339 |
| 27.07.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 74,3 m² | 1 002 510 zł | 13 500 |
| 22.07.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 70,4 m² | 962 415 zł | 13 669 |
| 20.07.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 70,4 m² | 950 400 zł | 13 500 |
| 20.07.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 74,2 m² | 1 013 319 zł | 13 658 |
| 14.07.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 71,7 m² | 965 000 zł | 13 455 |
| 25.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 70,5 m² | 963 250 zł | 13 671 |
| 19.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 38,8 m² | 513 466 zł | 13 227 |
| 19.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 38,8 m² | 517 202 zł | 13 344 |
| 19.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 38,8 m² | 513 717 zł | 13 226 |
| 19.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 74,2 m² | 1 002 105 zł | 13 500 |
| 19.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 73,4 m² | 895 423 zł | 12 196 |
| 16.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 73,2 m² | 988 470 zł | 13 500 |
| 12.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 32,3 m² | 496 061 zł | 15 339 |
| 11.06.2026 | ul. Przewóz 4 | pierwotny | 71,9 m² | 970 650 zł | 13 500 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoNajczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Przewóz 4, Kraków?
Mediana transakcyjna wynosi 13 652 zł/m² (kwiecień 2026, 54 transakcje). Dla porównania szacunek z ofert w 12 sąsiednich budynkach w promieniu 750 m (mediana 21 ofert) wynosi 16 380 zł/m²; to ceny z ogłoszeń w okolicy, osobna miara, a nie mediana tego adresu.
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² pod adresem ul. Przewóz 4, Kraków?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany transakcyjnej (kwiecień 2026) ok. 683 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-01. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.