☰

Ceny mieszkań ul. Tekli Bądarzewskiej 9A, Mława

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Pokazujemy medianę transakcji w promieniu 2 km oraz mediany dla: Mława. Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę. Każda liczba ma podpisane źródło.

Mediana w okolicyW okolicypromień 2 km

5 829zł/m²

Mediana 92 transakcji mieszkań w promieniu 2 km, 24 mies. Połowa od 5 094 do 6 261 zł/m².

Mediana transakcyjna · MławaTransakcje · Mławasierpień 2026

6 692zł/m²

22 transakcje

Mediana ofertowa · MławaOferty · Mławapaździernik 2026

6 950zł/m²

173 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie

▲ 3,7% r/r

Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: sierpień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Mława (październik 2026): ok. 347 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Najbliższe miejscowości z danymi

Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.

Mediana ceny za m² w czasiedane dla: MławaZaktualizowano 6 listopada 2026: Comiesięczna rewizja z danymi za październik 2026: wcześniejsze miesiące przeliczone po uzupełnieniu i weryfikacji ogłoszeń w źródle. Zakres: wrzesień 2026, oferty sprzedaży.

TransakcjeOferty aktywneOferty dodaneDane niepełne
5 5006 0006 5007 0007 5008 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20266 9506 7746 6925 5006 0006 5007 0007 5008 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20266 9506 7746 6925 5006 0006 5007 0007 5008 000sty 2025sty 2026
październik 2026 · Mławadotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: brak danych
Oferty aktywne: 6 950 zł/m² (173 oferty aktywne)
Oferty dodane: 6 774 zł/m² (56 ofert dodanych)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Miesiąc z bardzo małą liczbą transakcji (akty jeszcze spływają do rejestru) ma tylko żółty pas, bez punktu. Ceny ofertowe sprzedaży to mieszanka rynku pierwotnego i wtórnego: mediana i liczba ofert obejmują oba rynki razem, bez podziału. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Dane niepełne (żółty pas). W tych miesiącach część aktów notarialnych nie dotarła jeszcze do rejestru — mamy mniej transakcji, niż wynikałoby z wielkości rynku. Akty notarialne spływają do rejestru z opóźnieniem i nierówno, więc mediana liczy się wtedy z części rynku i może być zaniżona albo zawyżona. To nie oznacza, że ceny spadły lub wzrosły.
Miesiąc · MławaTransakcje (zł/m²)Oferty aktywne (zł/m²)Oferty dodane (zł/m²)
październik 2026—6 950n = 1736 774n = 56
wrzesień 2026—n = 14niepełne6 975n = 1566 650n = 47
sierpień 20266 692n = 226 929n = 1827 538n = 52
lipiec 20266 961n = 216 917n = 1956 978n = 54
czerwiec 20266 407n = 516 939n = 1857 633n = 48
maj 20266 559n = 336 900n = 1837 200n = 49
kwiecień 20266 711n = 266 900n = 1836 808n = 74
marzec 20266 483n = 246 900n = 1497 199n = 36

Budynek

Źródło: BDOT10k, GUGiK, wersja obiektu z 11.08.2025. Bez roku budowy i liczby lokali (BDOT10k ich nie zawiera).

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Tekli Bądarzewskiej 9A, Mława?

Mediana 92 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 2 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 5 829 zł/m². Połowa transakcji: od 5 094 do 6 261 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Tekli Bądarzewskiej 9A, Mława?

Mediana ofertowa w Mławie wynosi 6 950 zł/m² (październik 2026, 173 oferty). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. Mediana transakcyjna w Mławie wynosi 6 692 zł/m² (sierpień 2026, 22 transakcje). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Mławie +3,7% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² pod adresem ul. Tekli Bądarzewskiej 9A, Mława?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 347 000 zł, a według mediany transakcyjnej (sierpień 2026) ok. 335 000 zł (dane dla: Mława). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?

Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu (rynek pierwotny i wtórny łącznie), a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Pod adresem ul. Tekli Bądarzewskiej 9A, Mława mediana ofertowa wynosi 6 950 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 6 692 zł/m² (sierpień 2026) (dane dla: Mława). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-06. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.