Ceny mieszkań Zamłynie, Radom
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · 24 mies.Transakcyjna · 24 mies.12.2024–09.2026
6 491zł/m²
44 transakcje w tej lokalizacji. Za mało w pojedynczym miesiącu na medianę miesięczną.
Mediana transakcyjna · RadomTransakcje · Radomwrzesień 2026
6 573zł/m²
91 transakcji
▼ 10,5% r/r
Mediana ofertowa · RadomOferty · Radompaździernik 2026
8 450zł/m²
1 243 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 4,8% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: wrzesień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Radom (październik 2026): ok. 422 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 12.2024–09.20265 571 – 7 619zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 12.2024–09.2026
-11,7%
O tyle taniej niż w: Radom (mediana 7 355 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
15. miejsce na 23 osiedli · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Najbliższe miejscowości z danymi
- Pionki5 513 zł/m² oferty · 22,9 km
- Iłża5 442 zł/m² transakcje · 26,5 km
- Szydłowiec4 888 zł/m² transakcje · 28,2 km
- Białobrzegi7 273 zł/m² transakcje · 31,1 km
- Kozienice6 744 zł/m² oferty · 34,4 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Radom
| Miesiąc · Radom | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 19niepełne | 8 450n = 1 243 | 8 350n = 379 |
| wrzesień 2026 | 6 573n = 91 | 8 300n = 1 222 | 7 686n = 301 |
| sierpień 2026 | 6 933n = 75 | 8 424n = 1 329 | 7 387n = 315 |
| lipiec 2026 | 6 485n = 69 | 8 500n = 1 496 | 8 243n = 426 |
| czerwiec 2026 | 8 116n = 104 | 8 350n = 1 547 | 8 350n = 537 |
| maj 2026 | 6 976n = 91 | 8 161n = 1 344 | 7 500n = 402 |
| kwiecień 2026 | 8 334n = 179 | 8 333n = 1 311 | 8 400n = 472 |
Ostatnie transakcje — Zamłynie, Radom
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2026 | ul. Garbarska 72/84 | wtórny | 64,5 m² | 450 000 zł | 6 974 |
| 23.09.2026 | ul. Garbarska 54/60 | wtórny | 64,6 m² | 445 000 zł | 6 889 |
| 18.09.2026 | ul. Szeroka 4 | wtórny | 33,0 m² | 170 000 zł | 5 152 |
| 02.09.2026 | ul. Szeroka 7 | wtórny | 58,8 m² | 380 000 zł | 6 463 |
| 27.08.2026 | ul. Planowa 13 | wtórny | 51,5 m² | 290 000 zł | 5 631 |
| 31.07.2026 | ul. Krucza 24 | wtórny | 26,7 m² | 120 000 zł | 4 489 |
| 26.06.2026 | ul. Główna 2 | wtórny | 38,0 m² | 195 000 zł | 5 136 |
| 25.06.2026 | ul. Sebastiana Klonowica 8 | wtórny | 64,1 m² | 660 000 zł | 10 296 |
| 15.06.2026 | ul. gen. Leopolda Okulickiego 51 | wtórny | 45,3 m² | 300 000 zł | 6 625 |
| 11.06.2026 | ul. Planowa 19 | wtórny | 39,9 m² | 295 000 zł | 7 393 |
| 07.05.2026 | ul. Garbarska 46/52 | wtórny | 59,0 m² | 400 000 zł | 6 779 |
| 27.04.2026 | ul. Główna 20 | wtórny | 27,0 m² | 205 000 zł | 7 593 |
| 26.03.2026 | ul. Planowa 19 | wtórny | 46,9 m² | 290 000 zł | 6 182 |
| 17.03.2026 | ul. Sebastiana Klonowica 10/12 | wtórny | 54,7 m² | 450 000 zł | 8 233 |
| 04.03.2026 | ul. Natolińska 5 | wtórny | 33,1 m² | 295 000 zł | 8 912 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoNajczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Zamłynie, Radom?
Mediana ofertowa w Radomiu wynosi 8 450 zł/m² (październik 2026, 1 243 oferty). Mediana transakcyjna w Radomiu wynosi 6 573 zł/m² (wrzesień 2026, 91 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę. Mediana transakcyjna z 24 miesięcy dla tej lokalizacji wynosi 6 491 zł/m² (44 transakcje).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Radomiu +4,8% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w Radomiu -10,5% (wrzesień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — Zamłynie, Radom?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 422 000 zł, a według mediany transakcyjnej (wrzesień 2026) ok. 329 000 zł (dane dla: Radom). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji Zamłynie, Radom mediana ofertowa wynosi 8 450 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 6 573 zł/m² (wrzesień 2026) (dane dla: Radom). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-02. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.