Ceny mieszkań ul. Kalwaria, Rymanów
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana w okolicyW okolicypromień 5 km
7 439zł/m²
Mediana 24 transakcji mieszkań w promieniu 5 km, 24 mies. Połowa od 6 018 do 8 165 zł/m².
Mediana transakcyjna · powiat krośnieńskiTransakcje · powiat krośnieński
Za mało transakcji, żeby policzyć medianę dla tego miejsca.
Mediana ofertowa · powiat krośnieńskiOferty · powiat krośnieńskipaździernik 2026
7 385zł/m²
36 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 30,8% r/r
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: powiat krośnieński (październik 2026): ok. 369 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Krosno7 000 zł/m² oferty · 15,2 km
- Brzozów5 567 zł/m² transakcje · 16,9 km
- Sanok7 222 zł/m² oferty · 24,3 km
- Jasło5 835 zł/m² oferty · 34,1 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: powiat krośnieński
| Miesiąc · powiat krośnieński | Oferty aktywne (zł/m²) |
|---|---|
| październik 2026 | 7 385n = 36 |
| wrzesień 2026 | 7 054n = 37 |
| sierpień 2026 | 9 070n = 59 |
| lipiec 2026 | 8 810n = 60 |
| czerwiec 2026 | 8 417n = 60 |
| maj 2026 | 7 577n = 45 |
Ostatnie transakcje — ul. Kalwaria, Rymanów
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.01.2026 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 46,5 m² | 370 261 zł | 7 954 |
| 30.12.2025 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 42,2 m² | 300 000 zł | 7 109 |
| 29.12.2025 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 54,0 m² | 432 646 zł | 8 005 |
| 08.12.2025 | ul. Kalwaria 3 | wtórny | 68,5 m² | 550 000 zł | 8 023 |
| 05.12.2025 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 61,2 m² | 532 380 zł | 8 699 |
| 02.12.2025 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 54,0 m² | 470 235 zł | 8 700 |
| 27.11.2025 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 54,0 m² | 464 385 zł | 8 592 |
| 25.11.2025 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 54,0 m² | 464 830 zł | 8 600 |
| 14.11.2025 | ul. Kalwaria 3B | pierwotny | 61,2 m² | 552 550 zł | 9 029 |
| 28.05.2025 | ul. Kalwaria 3A | pierwotny | 74,4 m² | 431 270 zł | 5 797 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Kalwaria 1
- ul. Kalwaria 2
- ul. Kalwaria 38 023 zł/m²
- ul. Kalwaria 3A5 797 zł/m²
- ul. Kalwaria 3B8 596 zł/m²
- ul. Kalwaria 4
- ul. Kalwaria 5
- ul. Kalwaria 5A
- ul. Kalwaria 6
- ul. Kalwaria 7
- ul. Kalwaria 8
- ul. Kalwaria 9
- ul. Kalwaria 10
- ul. Kalwaria 11
- ul. Kalwaria 12
- ul. Kalwaria 12A
- ul. Kalwaria 12B
- ul. Kalwaria 13
- ul. Kalwaria 14
- ul. Kalwaria 16
- ul. Kalwaria 17
- ul. Kalwaria 18
- ul. Kalwaria 19
- ul. Kalwaria 20
- ul. Kalwaria 23
- ul. Kalwaria 29
- ul. Kalwaria 31
- ul. Kalwaria 33
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Kalwaria, Rymanów?
Mediana 24 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 5 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 7 439 zł/m². Połowa transakcji: od 6 018 do 8 165 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Kalwaria, Rymanów?
Mediana ofertowa w powiecie krośnieńskim wynosi 7 385 zł/m² (październik 2026, 36 ofert). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w powiecie krośnieńskim +30,8% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Kalwaria, Rymanów?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 369 000 zł (dane dla: powiat krośnieński). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-02. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.