Ceny mieszkań ul. Hutnicza, Stalowa Wola
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · 24 mies.Transakcyjna · 24 mies.11.2024–09.2026
6 358zł/m²
21 transakcji w tej lokalizacji. Za mało w pojedynczym miesiącu na medianę miesięczną.
Mediana transakcyjna · Stalowa WolaTransakcje · Stalowa Wolasierpień 2026
6 327zł/m²
26 transakcji
▼ 0,5% r/r
Mediana ofertowa · Stalowa WolaOferty · Stalowa Wolapaździernik 2026
7 245zł/m²
311 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie
▼ 1,1% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: sierpień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Stalowa Wola (październik 2026): ok. 362 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 11.2024–09.20265 714 – 7 342zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 11.2024–09.2026
-3,6%
O tyle taniej niż w: Stalowa Wola (mediana 6 594 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
Najbliższe miejscowości z danymi
- Nisko7 700 zł/m² oferty · 8,6 km
- Sandomierz6 599 zł/m² oferty · 25,0 km
- Tarnobrzeg6 968 zł/m² oferty · 25,1 km
- Nowa Dęba7 840 zł/m² oferty · 27,8 km
- Janów Lubelski7 171 zł/m² transakcje · 29,2 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Stalowa Wola
| Miesiąc · Stalowa Wola | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 2niepełne | 7 245n = 311 | 7 054n = 71 |
| wrzesień 2026 | —n = 19niepełne | 7 289n = 282 | 7 276n = 88 |
| sierpień 2026 | 6 327n = 26 | 7 368n = 251 | 7 233n = 67 |
| lipiec 2026 | — | 7 500n = 273 | 7 800n = 114 |
| czerwiec 2026 | 6 771n = 23 | 7 370n = 248 | 7 249n = 102 |
| maj 2026 | — | 7 389n = 200 | 7 596n = 67 |
| kwiecień 2026 | 6 452n = 33 | 7 766n = 251 | 7 296n = 80 |
| marzec 2026 | 7 090n = 21 | 8 052n = 261 | 7 598n = 99 |
| luty 2026 | 6 090n = 23 | 8 218n = 243 | 7 622n = 58 |
| grudzień 2025 | 6 871n = 23 | 7 481n = 174 | 7 638n = 64 |
Ostatnie transakcje — ul. Hutnicza, Stalowa Wola
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | ul. Hutnicza 5 | wtórny | 53,1 m² | 390 000 zł | 7 342 |
| 12.08.2026 | ul. Hutnicza 9 | wtórny | 50,1 m² | 310 000 zł | 6 181 |
| 19.06.2026 | ul. Hutnicza 4 | wtórny | 31,0 m² | 195 000 zł | 6 290 |
| 18.06.2026 | ul. Hutnicza 11 | wtórny | 50,1 m² | 430 000 zł | 8 574 |
| 14.05.2026 | ul. Hutnicza 10 | wtórny | 39,2 m² | 223 000 zł | 5 692 |
| 10.04.2026 | ul. Hutnicza 4 | wtórny | 27,3 m² | 245 000 zł | 8 984 |
| 25.02.2026 | ul. Hutnicza 7 | wtórny | 50,1 m² | 270 000 zł | 5 384 |
| 29.12.2025 | ul. Hutnicza 13 | wtórny | 27,7 m² | 180 000 zł | 6 498 |
| 22.12.2025 | ul. Hutnicza 10 | wtórny | 51,9 m² | 270 000 zł | 5 207 |
| 17.12.2025 | ul. Hutnicza 10 | wtórny | 50,1 m² | 315 000 zł | 6 281 |
| 06.10.2025 | ul. Hutnicza 7 | wtórny | 50,1 m² | 333 000 zł | 6 640 |
| 30.09.2025 | ul. Hutnicza 10 | wtórny | 39,2 m² | 230 000 zł | 5 870 |
| 01.08.2025 | ul. Hutnicza 13 | wtórny | 61,5 m² | 391 000 zł | 6 358 |
| 18.07.2025 | ul. Hutnicza 10 | wtórny | 27,3 m² | 185 000 zł | 6 784 |
| 12.06.2025 | ul. Hutnicza 13 | wtórny | 42,0 m² | 240 000 zł | 5 714 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Hutnicza 1
- ul. Hutnicza 1A
- ul. Hutnicza 1B
- ul. Hutnicza 2
- ul. Hutnicza 3
- ul. Hutnicza 47 637 zł/m²
- ul. Hutnicza 57 342 zł/m²
- ul. Hutnicza 6
- ul. Hutnicza 76 012 zł/m²
- ul. Hutnicza 8
- ul. Hutnicza 96 181 zł/m²
- ul. Hutnicza 105 692 zł/m²
- ul. Hutnicza 10A
- ul. Hutnicza 118 574 zł/m²
- ul. Hutnicza 12
- ul. Hutnicza 12A9 727 zł/m²
- ul. Hutnicza 12B7 795 zł/m²
- ul. Hutnicza 136 498 zł/m²
- ul. Hutnicza 158 334 zł/m²
- ul. Hutnicza 17
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Hutnicza, Stalowa Wola?
Mediana ofertowa w Stalowej Woli wynosi 7 245 zł/m² (październik 2026, 311 ofert). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. Mediana transakcyjna w Stalowej Woli wynosi 6 327 zł/m² (sierpień 2026, 26 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę. Mediana transakcyjna z 24 miesięcy dla tej lokalizacji wynosi 6 358 zł/m² (21 transakcji).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Stalowej Woli -1,1% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w Stalowej Woli -0,5% (sierpień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Hutnicza, Stalowa Wola?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 362 000 zł, a według mediany transakcyjnej (sierpień 2026) ok. 316 000 zł (dane dla: Stalowa Wola). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu (rynek pierwotny i wtórny łącznie), a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Hutnicza, Stalowa Wola mediana ofertowa wynosi 7 245 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 6 327 zł/m² (sierpień 2026) (dane dla: Stalowa Wola). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-06. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.