Ceny mieszkań ul. Narutowicza, Stalowa Wola
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km
6 575zł/m²
Mediana 280 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 5 747 do 7 416 zł/m².
Mediana transakcyjna · Stalowa WolaTransakcje · Stalowa Wolasierpień 2026
6 327zł/m²
26 transakcji
▼ 0,5% r/r
Mediana ofertowa · Stalowa WolaOferty · Stalowa Wolapaździernik 2026
7 245zł/m²
299 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▼ 1,1% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: sierpień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Stalowa Wola (październik 2026): ok. 362 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Nisko7 700 zł/m² oferty · 8,6 km
- Sandomierz6 599 zł/m² oferty · 25,0 km
- Tarnobrzeg6 968 zł/m² oferty · 25,1 km
- Nowa Dęba7 840 zł/m² oferty · 27,8 km
- Janów Lubelski7 284 zł/m² transakcje · 29,2 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Stalowa Wola
| Miesiąc · Stalowa Wola | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 2niepełne | 7 245n = 299 | 7 056n = 56 |
| wrzesień 2026 | —n = 19niepełne | 7 289n = 282 | 7 276n = 88 |
| sierpień 2026 | 6 327n = 26 | 7 368n = 251 | 7 233n = 67 |
| lipiec 2026 | — | 7 500n = 273 | 7 800n = 114 |
| czerwiec 2026 | 6 771n = 23 | 7 370n = 248 | 7 249n = 102 |
| maj 2026 | — | 7 389n = 200 | 7 596n = 67 |
| kwiecień 2026 | 6 452n = 33 | 7 766n = 251 | 7 296n = 80 |
| marzec 2026 | 7 090n = 21 | 8 052n = 261 | 7 598n = 99 |
| luty 2026 | 6 090n = 23 | 8 218n = 243 | 7 622n = 58 |
| grudzień 2025 | 6 871n = 23 | 7 481n = 174 | 7 638n = 64 |
Ostatnie transakcje — ul. Narutowicza, Stalowa Wola
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.10.2026 | ul. Narutowicza 3B | wtórny | 44,8 m² | 399 000 zł | 8 912 |
| 30.04.2026 | ul. Narutowicza 4 | wtórny | 78,8 m² | 553 000 zł | 7 018 |
| 15.04.2026 | ul. Narutowicza 5 | wtórny | 62,4 m² | 540 000 zł | 8 648 |
| 27.01.2026 | ul. Narutowicza 8 | wtórny | 34,1 m² | 238 000 zł | 6 986 |
| 29.12.2025 | ul. Narutowicza 3C | wtórny | 52,4 m² | 573 000 zł | 10 941 |
| 08.08.2025 | ul. Narutowicza 3A | wtórny | 28,6 m² | 215 000 zł | 7 528 |
| 30.07.2025 | ul. Narutowicza 3 | wtórny | 51,2 m² | 315 000 zł | 6 156 |
| 15.07.2025 | ul. Narutowicza 3B | wtórny | 56,9 m² | 605 000 zł | 10 635 |
| 15.07.2025 | ul. Narutowicza 2 | wtórny | 78,8 m² | 600 000 zł | 7 614 |
| 16.05.2025 | ul. Narutowicza 9 | wtórny | 50,3 m² | 335 000 zł | 6 659 |
| 06.02.2025 | ul. Narutowicza 9 | wtórny | 55,2 m² | 429 000 zł | 7 768 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Narutowicza 1
- ul. Narutowicza 27 614 zł/m²
- ul. Narutowicza 36 156 zł/m²
- ul. Narutowicza 3A7 528 zł/m²
- ul. Narutowicza 3B9 773 zł/m²
- ul. Narutowicza 3C10 941 zł/m²
- ul. Narutowicza 47 018 zł/m²
- ul. Narutowicza 4A
- ul. Narutowicza 58 648 zł/m²
- ul. Narutowicza 5A
- ul. Narutowicza 6
- ul. Narutowicza 6C
- ul. Narutowicza 7
- ul. Narutowicza 86 986 zł/m²
- ul. Narutowicza 97 213 zł/m²
- ul. Narutowicza 11
- ul. Narutowicza 168 747 zł/m²
- ul. Narutowicza 18
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Narutowicza, Stalowa Wola?
Mediana 280 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 6 575 zł/m². Połowa transakcji: od 5 747 do 7 416 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Narutowicza, Stalowa Wola?
Mediana ofertowa w Stalowej Woli wynosi 7 245 zł/m² (październik 2026, 299 ofert). Mediana transakcyjna w Stalowej Woli wynosi 6 327 zł/m² (sierpień 2026, 26 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Stalowej Woli -1,1% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w Stalowej Woli -0,5% (sierpień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Narutowicza, Stalowa Wola?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 362 000 zł, a według mediany transakcyjnej (sierpień 2026) ok. 316 000 zł (dane dla: Stalowa Wola). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Narutowicza, Stalowa Wola mediana ofertowa wynosi 7 245 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 6 327 zł/m² (sierpień 2026) (dane dla: Stalowa Wola). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-04. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.