Ceny mieszkań Cisowa, Gdynia
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjnaTransakcjewrzesień 2026
11 599zł/m²
51 transakcji
Mediana ofertowaOfertypaździernik 2026
12 500zł/m²
346 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 6,7% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: wrzesień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej (październik 2026): ok. 625 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 11.2024–10.20269 912 – 12 058zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Rentowność najmu
brutto, rocznie6,4% rocznie, brutto
Przykład: 50 m² — ok. 3 080 zł czynszu miesięcznie przy cenie ok. 580 000 zł. Przed kosztami utrzymania, okresami bez najemcy i podatkiem. Zobacz ceny najmu.
Na tle okolicy
transakcje 11.2024–10.2026
-5,3%
O tyle taniej niż w: Gdynia (mediana 11 931 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
11. miejsce na 20 dzielnic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Mediana ceny za m² w czasie
| Miesiąc | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 17niepełne | 12 500n = 346 | 11 969n = 57 |
| wrzesień 2026 | 11 599n = 51 | 12 390n = 366 | 11 482n = 54 |
| sierpień 2026 | 11 632n = 42 | 11 926n = 452 | 10 588n = 53 |
| lipiec 2026 | — | 11 961n = 489 | 10 795n = 55 |
| czerwiec 2026 | 11 517n = 29 | 12 080n = 522 | 11 167n = 45 |
| maj 2026 | — | 11 806n = 531 | 11 255n = 83 |
| maj 2025 | 11 702n = 23 | 11 900n = 374 | 11 400n = 130 |
Ostatnie transakcje w Cisowie
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2026 | ul. Kcyńska 31 | pierwotny | 61,2 m² | 728 262 zł | 11 904 |
| 28.10.2026 | ul. Kcyńska 33 | pierwotny | 86,6 m² | 1 069 346 zł | 12 348 |
| 28.10.2026 | ul. Kcyńska 31 | pierwotny | 39,4 m² | 592 786 zł | 15 057 |
| 28.10.2026 | ul. Kcyńska 31 | pierwotny | 102,5 m² | 1 127 234 zł | 11 003 |
| 28.10.2026 | ul. Kcyńska 31 | pierwotny | 82,7 m² | 909 156 zł | 10 993 |
| 28.10.2026 | ul. Kcyńska 31 | pierwotny | 100,0 m² | 1 110 006 zł | 11 102 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 33 | pierwotny | 59,4 m² | 815 414 zł | 13 730 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 33 | pierwotny | 69,7 m² | 1 008 382 zł | 14 472 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 33 | pierwotny | 63,0 m² | 754 554 zł | 11 975 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 33 | pierwotny | 59,6 m² | 813 142 zł | 13 643 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 33 | pierwotny | 46,9 m² | 581 556 zł | 12 410 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 33 | pierwotny | 59,4 m² | 792 528 zł | 13 338 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 31 | pierwotny | 40,1 m² | 604 969 zł | 15 090 |
| 27.10.2026 | ul. Kcyńska 31 | pierwotny | 99,7 m² | 1 272 908 zł | 12 770 |
| 19.10.2026 | ul. Leopolda Stokowskiego 6 | wtórny | 46,2 m² | 420 000 zł | 9 085 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoNajczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Cisowa, Gdynia?
Mediana ofertowa wynosi 12 500 zł/m² (październik 2026, 346 ofert). Mediana transakcyjna wynosi 11 599 zł/m² (wrzesień 2026, 51 transakcji).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa +6,7% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² w Cisowie?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 625 000 zł, a według mediany transakcyjnej (wrzesień 2026) ok. 580 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). W Cisowie mediana ofertowa wynosi 12 500 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 11 599 zł/m² (wrzesień 2026). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Ile kosztuje wynajem mieszkania w Cisowie?
Mediana czynszu z ofert najmu wynosi 62 zł/m² miesięcznie (październik 2026); za mieszkanie 50 m² to ok. 3 080 zł miesięcznie.
Jaka jest rentowność najmu mieszkania w Cisowie?
Około 6,4% rocznie brutto: mediana czynszu z ofert najmu × 12 podzielona przez medianę ceny sprzedaży za m². Wynik przed kosztami utrzymania, okresami bez najemcy i podatkiem. Czynsz to kwota najmu podana w ogłoszeniu; opłaty administracyjne i media są zwykle osobno, zależnie od ogłoszenia — nie doliczamy ich ani nie odejmujemy.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-05. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.