Ceny mieszkań ul. Mieszka I, Chrzanów
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · 24 mies.Transakcyjna · 24 mies.11.2024–10.2026
6 482zł/m²
30 transakcji w tej lokalizacji. Za mało w pojedynczym miesiącu na medianę miesięczną.
Mediana transakcyjna · ChrzanówTransakcje · Chrzanówsierpień 2026
7 104zł/m²
21 transakcji
Mediana ofertowa · ChrzanówOferty · Chrzanówpaździernik 2026
7 000zł/m²
105 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 4,5% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: sierpień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Chrzanów (październik 2026): ok. 350 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 11.2024–10.20265 907 – 7 190zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 11.2024–10.2026
-0,8%
O tyle taniej niż w: Chrzanów (mediana 6 537 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
4. miejsce na 7 ulic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Najbliższe miejscowości z danymi
- Trzebinia7 500 zł/m² oferty · 5,5 km
- Libiąż5 781 zł/m² transakcje · 7,2 km
- Chełmek5 338 zł/m² transakcje · 11,7 km
- Jaworzno7 032 zł/m² oferty · 11,7 km
- Bukowno4 844 zł/m² transakcje · 15,1 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Chrzanów
| Miesiąc · Chrzanów | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 4niepełne | 7 000n = 105 | 7 001n = 46 |
| wrzesień 2026 | —n = 18niepełne | 7 000n = 103 | 7 000n = 34 |
| sierpień 2026 | 7 104n = 21 | 7 000n = 111 | 7 000n = 40 |
| lipiec 2026 | — | 7 054n = 130 | 7 059n = 41 |
| czerwiec 2026 | — | 7 000n = 125 | 7 000n = 54 |
| maj 2026 | 5 982n = 23 | 7 000n = 114 | 7 000n = 46 |
| kwiecień 2026 | 6 939n = 24 | 6 928n = 114 | 7 062n = 40 |
| marzec 2026 | 5 888n = 24 | 6 895n = 125 | 6 785n = 58 |
| grudzień 2025 | 7 968n = 30 | 6 700n = 117 | 6 506n = 46 |
| październik 2025 | 6 090n = 22 | 6 700n = 128 | 6 630n = 54 |
Ostatnie transakcje — ul. Mieszka I, Chrzanów
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2026 | ul. Mieszka I 3 | wtórny | 27,3 m² | 165 000 zł | 6 042 |
| 30.09.2026 | ul. Mieszka I 8 | wtórny | 41,7 m² | 455 000 zł | 10 909 |
| 17.09.2026 | ul. Mieszka I 4 | wtórny | 36,1 m² | 280 000 zł | 7 765 |
| 04.09.2026 | ul. Mieszka I 3 | wtórny | 47,8 m² | 325 000 zł | 6 805 |
| 06.08.2026 | ul. Mieszka I 4 | wtórny | 36,1 m² | 260 000 zł | 7 210 |
| 03.06.2026 | ul. Mieszka I 5 | wtórny | 48,2 m² | 240 000 zł | 4 974 |
| 14.05.2026 | ul. Mieszka I 10 | wtórny | 41,4 m² | 295 000 zł | 7 129 |
| 29.04.2026 | ul. Mieszka I 15 | wtórny | 45,7 m² | 290 000 zł | 6 342 |
| 02.03.2026 | ul. Mieszka I 7 | wtórny | 29,0 m² | 150 000 zł | 5 172 |
| 31.10.2025 | ul. Mieszka I 6 | wtórny | 41,2 m² | 268 000 zł | 6 503 |
| 23.10.2025 | ul. Mieszka I 5 | wtórny | 27,3 m² | 207 000 zł | 7 577 |
| 10.10.2025 | ul. Mieszka I 10 | wtórny | 35,7 m² | 234 500 zł | 6 569 |
| 09.10.2025 | ul. Mieszka I 4 | wtórny | 36,1 m² | 240 000 zł | 6 656 |
| 02.10.2025 | ul. Mieszka I 13 | wtórny | 47,5 m² | 310 000 zł | 6 528 |
| 18.09.2025 | ul. Mieszka I 4 | wtórny | 42,9 m² | 278 000 zł | 6 482 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Mieszka I 1
- ul. Mieszka I 36 423 zł/m²
- ul. Mieszka I 46 569 zł/m²
- ul. Mieszka I 4A
- ul. Mieszka I 56 008 zł/m²
- ul. Mieszka I 66 053 zł/m²
- ul. Mieszka I 76 172 zł/m²
- ul. Mieszka I 89 496 zł/m²
- ul. Mieszka I 9
- ul. Mieszka I 9a
- ul. Mieszka I 9b
- ul. Mieszka I 9c6 232 zł/m²
- ul. Mieszka I 106 849 zł/m²
- ul. Mieszka I 11
- ul. Mieszka I 11A
- ul. Mieszka I 136 528 zł/m²
- ul. Mieszka I 13A7 634 zł/m²
- ul. Mieszka I 156 342 zł/m²
- ul. Mieszka I 15A
- ul. Mieszka I 197 058 zł/m²
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Mieszka I, Chrzanów?
Mediana ofertowa w Chrzanowie wynosi 7 000 zł/m² (październik 2026, 105 ofert). Mediana transakcyjna w Chrzanowie wynosi 7 104 zł/m² (sierpień 2026, 21 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę. Mediana transakcyjna z 24 miesięcy dla tej lokalizacji wynosi 6 482 zł/m² (30 transakcji).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Chrzanowie +4,5% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Mieszka I, Chrzanów?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 350 000 zł, a według mediany transakcyjnej (sierpień 2026) ok. 355 000 zł (dane dla: Chrzanów). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Mieszka I, Chrzanów mediana ofertowa wynosi 7 000 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 7 104 zł/m² (sierpień 2026) (dane dla: Chrzanów). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-05. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.