Ceny mieszkań Osiedle Na Stawach, Sucha Beskidzka
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km
7 376zł/m²
Mediana 31 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 6 615 do 9 544 zł/m².
Mediana transakcyjna · powiat suskiTransakcje · powiat suski
Za mało transakcji, żeby policzyć medianę dla tego miejsca.
Mediana ofertowa · powiat suskiOferty · powiat suskipaździernik 2026
9 286zł/m²
41 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: powiat suski (październik 2026): ok. 464 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Maków Podhalański7 128 zł/m² transakcje · 6,2 km
- Zawoja8 444 zł/m² transakcje · 10,0 km
- Wadowice9 418 zł/m² oferty · 17,0 km
- Andrychów7 956 zł/m² oferty · 21,5 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: powiat suski
| Miesiąc · powiat suski | Oferty aktywne (zł/m²) |
|---|---|
| październik 2026 | 9 286n = 41 |
| wrzesień 2026 | 9 183n = 38 |
| sierpień 2026 | 9 334n = 40 |
| lipiec 2026 | 10 669n = 40 |
| czerwiec 2026 | 9 201n = 32 |
| maj 2026 | 8 958n = 32 |
Ostatnie transakcje — Osiedle Na Stawach, Sucha Beskidzka
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2026 | Osiedle Na Stawach 8 | — | 46,0 m² | 250 000 zł | 5 435 |
| 18.05.2026 | Osiedle Na Stawach 8 | — | 46,6 m² | 499 000 zł | 10 697 |
| 08.05.2026 | Osiedle Na Stawach 5 | — | 27,2 m² | 205 000 zł | 7 537 |
| 03.10.2025 | Osiedle Na Stawach 7 | — | 45,7 m² | 320 000 zł | 7 002 |
| 29.09.2025 | Osiedle Na Stawach 8 | — | 37,0 m² | 300 000 zł | 8 108 |
| 03.07.2025 | Osiedle Na Stawach 5 | — | 46,0 m² | 445 000 zł | 9 674 |
| 07.03.2025 | Osiedle Na Stawach 8 | — | 46,0 m² | 325 000 zł | 7 065 |
| 13.02.2025 | Osiedle Na Stawach 8 | — | 46,6 m² | 495 000 zł | 10 611 |
| 12.02.2025 | Osiedle Na Stawach 11 | — | 60,0 m² | 430 000 zł | 7 165 |
| 30.12.2024 | Osiedle Na Stawach 4 | — | 48,3 m² | 405 000 zł | 8 380 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- Osiedle Na Stawach 1
- Osiedle Na Stawach 2
- Osiedle Na Stawach 3
- Osiedle Na Stawach 48 380 zł/m²
- Osiedle Na Stawach 58 605 zł/m²
- Osiedle Na Stawach 6
- Osiedle Na Stawach 77 002 zł/m²
- Osiedle Na Stawach 88 108 zł/m²
- Osiedle Na Stawach 9
- Osiedle Na Stawach 10
- Osiedle Na Stawach 117 165 zł/m²
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — Osiedle Na Stawach, Sucha Beskidzka?
Mediana 31 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 7 376 zł/m². Połowa transakcji: od 6 615 do 9 544 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Osiedle Na Stawach, Sucha Beskidzka?
Mediana ofertowa w powiecie suskim wynosi 9 286 zł/m² (październik 2026, 41 ofert). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — Osiedle Na Stawach, Sucha Beskidzka?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 464 000 zł (dane dla: powiat suski). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-07. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.