Ceny mieszkań ul. Radiowa, Radom
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjnaTransakcje
Za mało transakcji, żeby policzyć medianę dla tego miejsca.
Mediana ofertowaOfertypaździernik 2026
9 400zł/m²
24 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 12,6% r/r
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej (październik 2026): ok. 470 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 01.2025–10.20267 650 – 8 350zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 01.2025–10.2026
+8,0%
O tyle drożej niż w: Radom (mediana 7 361 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
14. miejsce na 30 ulic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Mediana ceny za m² w czasie
| Miesiąc | Oferty aktywne (zł/m²) |
|---|---|
| październik 2026 | 9 400n = 24niepełne |
| wrzesień 2026 | 9 305n = 36 |
| sierpień 2026 | 9 450n = 49 |
| lipiec 2026 | 9 350n = 57 |
| czerwiec 2026 | 9 450n = 51 |
| listopad 2025 | 8 350n = 30 |
Ostatnie transakcje — ul. Radiowa, Radom
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | ul. Radiowa 17J | wtórny | 50,0 m² | 600 000 zł | 11 995 |
| 16.09.2026 | ul. Radiowa 17G | wtórny | 49,5 m² | 580 000 zł | 11 727 |
| 15.09.2026 | ul. Radiowa 17J | pierwotny | 50,0 m² | 402 661 zł | 8 050 |
| 17.08.2026 | ul. Radiowa 17G | wtórny | 47,5 m² | 590 000 zł | 12 416 |
| 11.08.2026 | ul. Radiowa 17J | pierwotny | 49,9 m² | 401 373 zł | 8 050 |
| 05.08.2026 | ul. Radiowa 17J | wtórny | 49,8 m² | 602 000 zł | 12 098 |
| 05.08.2026 | ul. Radiowa 17A | wtórny | 51,5 m² | 514 000 zł | 9 979 |
| 31.07.2026 | ul. Radiowa 17J | wtórny | 56,0 m² | 679 900 zł | 12 141 |
| 09.07.2026 | ul. Radiowa 17J | pierwotny | 49,9 m² | 401 292 zł | 8 050 |
| 08.07.2026 | ul. Radiowa 17G | pierwotny | 68,6 m² | 512 947 zł | 7 473 |
| 08.07.2026 | ul. Radiowa 17J | wtórny | 55,6 m² | 700 000 zł | 12 579 |
| 09.06.2026 | ul. Radiowa 17G | wtórny | 49,8 m² | 600 000 zł | 12 043 |
| 03.06.2026 | ul. Radiowa 17J | pierwotny | 50,0 m² | 397 659 zł | 7 950 |
| 26.05.2026 | ul. Radiowa 17G | pierwotny | 49,5 m² | 402 209 zł | 8 132 |
| 14.05.2026 | ul. Radiowa 17G | pierwotny | 49,8 m² | 383 768 zł | 7 700 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Radiowa 4
- ul. Radiowa 4A
- ul. Radiowa 6
- ul. Radiowa 8
- ul. Radiowa 9
- ul. Radiowa 10
- ul. Radiowa 11
- ul. Radiowa 12
- ul. Radiowa 12A
- ul. Radiowa 13
- ul. Radiowa 14
- ul. Radiowa 14A
- ul. Radiowa 16
- ul. Radiowa 16B
- ul. Radiowa 17A9 782 zł/m²
- ul. Radiowa 17G7 791 zł/m²
- ul. Radiowa 17J8 246 zł/m²
- ul. Radiowa 17K
- ul. Radiowa 17L8 950 zł/m²
- ul. Radiowa 18
- ul. Radiowa 18A
- ul. Radiowa 19R
- ul. Radiowa 19Y7 294 zł/m²
- ul. Radiowa 20
- ul. Radiowa 23
- ul. Radiowa 25
- ul. Radiowa 27
- ul. Radiowa 359 545 zł/m²
- ul. Radiowa 37
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Radiowa, Radom?
Mediana ofertowa wynosi 9 400 zł/m² (październik 2026, 24 oferty).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa +12,6% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Radiowa, Radom?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 470 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-05. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.