Ceny mieszkań ul. Wolność, Radom
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km
7 898zł/m²
Mediana 260 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 5 767 do 8 500 zł/m².
Mediana transakcyjna · RadomTransakcje · Radomwrzesień 2026
6 573zł/m²
91 transakcji
▼ 10,5% r/r
Mediana ofertowa · RadomOferty · Radompaździernik 2026
8 450zł/m²
1 243 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 4,8% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: wrzesień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Radom (październik 2026): ok. 422 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Pionki5 513 zł/m² oferty · 22,9 km
- Iłża5 442 zł/m² transakcje · 26,5 km
- Szydłowiec4 888 zł/m² transakcje · 28,2 km
- Białobrzegi7 273 zł/m² transakcje · 31,1 km
- Kozienice6 744 zł/m² oferty · 34,4 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Radom
| Miesiąc · Radom | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 19niepełne | 8 450n = 1 243 | 8 350n = 379 |
| wrzesień 2026 | 6 573n = 91 | 8 300n = 1 222 | 7 686n = 301 |
| sierpień 2026 | 6 933n = 75 | 8 424n = 1 329 | 7 387n = 315 |
| lipiec 2026 | 6 485n = 69 | 8 500n = 1 496 | 8 243n = 426 |
| czerwiec 2026 | 8 116n = 104 | 8 350n = 1 547 | 8 350n = 537 |
| maj 2026 | 6 976n = 91 | 8 161n = 1 344 | 7 500n = 402 |
| kwiecień 2026 | 8 334n = 179 | 8 333n = 1 311 | 8 400n = 472 |
Ostatnie transakcje — ul. Wolność, Radom
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2026 | ul. Wolność 8A | wtórny | 69,0 m² | 640 000 zł | 9 271 |
| 27.08.2026 | ul. Wolność 5 | wtórny | 48,7 m² | 230 000 zł | 4 723 |
| 27.03.2026 | ul. Wolność 8 | wtórny | 87,5 m² | 675 000 zł | 7 713 |
| 23.01.2026 | ul. Wolność 10C | wtórny | 42,2 m² | 380 000 zł | 9 000 |
| 23.12.2025 | ul. Wolność 10B | wtórny | 64,5 m² | 648 000 zł | 10 042 |
| 31.10.2025 | ul. Wolność 10 | wtórny | 44,5 m² | 520 000 zł | 11 683 |
| 30.10.2025 | ul. Wolność 10C | wtórny | 57,2 m² | 570 000 zł | 9 963 |
| 25.09.2025 | ul. Wolność 10 | pierwotny | 49,6 m² | 360 000 zł | 7 251 |
| 18.06.2025 | ul. Wolność 10 | pierwotny | 56,5 m² | 425 000 zł | 7 515 |
| 17.06.2025 | ul. Wolność 10C | wtórny | 42,2 m² | 390 000 zł | 9 248 |
| 14.04.2025 | ul. Wolność 10 | wtórny | 46,9 m² | 515 000 zł | 10 993 |
| 11.04.2025 | ul. Wolność 10 | pierwotny | 56,8 m² | 499 000 zł | 8 781 |
| 10.03.2025 | ul. Wolność 10B | wtórny | 43,5 m² | 300 000 zł | 6 900 |
| 27.02.2025 | ul. Wolność 10 | pierwotny | 56,2 m² | 481 623 zł | 8 576 |
| 16.12.2024 | ul. Wolność 10 | pierwotny | 62,7 m² | 677 670 zł | 10 815 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Wolność 2
- ul. Wolność 3
- ul. Wolność 4
- ul. Wolność 54 723 zł/m²
- ul. Wolność 6
- ul. Wolność 7
- ul. Wolność 87 713 zł/m²
- ul. Wolność 8A9 271 zł/m²
- ul. Wolność 9
- ul. Wolność 108 678 zł/m²
- ul. Wolność 10A
- ul. Wolność 10B8 471 zł/m²
- ul. Wolność 10C9 248 zł/m²
- ul. Wolność 1111 519 zł/m²
- ul. Wolność 12
- ul. Wolność 13
- ul. Wolność 14
- ul. Wolność 15
- ul. Wolność 17
- ul. Wolność 18
- ul. Wolność 19
- ul. Wolność 19A
- ul. Wolność 21
- ul. Wolność 23
- ul. Wolność 25
- ul. Wolność 25A
- ul. Wolność 27
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Wolność, Radom?
Mediana 260 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 7 898 zł/m². Połowa transakcji: od 5 767 do 8 500 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Wolność, Radom?
Mediana ofertowa w Radomiu wynosi 8 450 zł/m² (październik 2026, 1 243 oferty). Mediana transakcyjna w Radomiu wynosi 6 573 zł/m² (wrzesień 2026, 91 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Radomiu +4,8% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w Radomiu -10,5% (wrzesień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Wolność, Radom?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 422 000 zł, a według mediany transakcyjnej (wrzesień 2026) ok. 329 000 zł (dane dla: Radom). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Wolność, Radom mediana ofertowa wynosi 8 450 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 6 573 zł/m² (wrzesień 2026) (dane dla: Radom). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-02. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.