Ceny mieszkań Podgóry, Pionki
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · 24 mies.Transakcyjna · 24 mies.11.2024–06.2026
4 618zł/m²
21 transakcji w tej lokalizacji. Za mało w pojedynczym miesiącu na medianę miesięczną.
Mediana transakcyjna · PionkiTransakcje · Pionki
Za mało transakcji, żeby policzyć medianę dla tego miejsca.
Mediana ofertowa · PionkiOferty · Pionkipaździernik 2026
5 474zł/m²
37 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▼ 3,0% r/r
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Pionki (październik 2026): ok. 274 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 11.2024–06.20263 942 – 5 072zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 11.2024–06.2026
-0,9%
O tyle taniej niż w: Pionki (mediana 4 661 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
Najbliższe miejscowości z danymi
- Kozienice6 744 zł/m² oferty · 13,6 km
- Zwoleń6 319 zł/m² transakcje · 16,2 km
- Radom8 500 zł/m² oferty · 22,9 km
- Dęblin5 907 zł/m² oferty · 29,3 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Pionki
| Miesiąc · Pionki | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|
| październik 2026 | 5 474n = 37 | — |
| wrzesień 2026 | 5 407n = 36 | — |
| sierpień 2026 | 5 511n = 34 | — |
| lipiec 2026 | 5 615n = 36 | — |
| czerwiec 2026 | 5 606n = 35 | — |
| maj 2026 | 5 405n = 34 | — |
| styczeń 2026 | 5 558n = 51 | 5 702n = 23 |
| sierpień 2025 | 5 277n = 53 | 5 643n = 21 |
| marzec 2025 | 5 417n = 55 | 5 309n = 21 |
Ostatnie transakcje — Podgóry, Pionki
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.06.2026 | Aleje Lipowe 3A | wtórny | 46,3 m² | 340 000 zł | 7 343 |
| 15.06.2026 | Aleje Lipowe 3 | wtórny | 49,3 m² | 175 000 zł | 3 550 |
| 02.06.2026 | ul. Leśna 13 | wtórny | 33,7 m² | 155 000 zł | 4 599 |
| 28.05.2026 | Aleje Lipowe 12 | wtórny | 50,6 m² | 284 000 zł | 5 613 |
| 15.05.2026 | Aleje Lipowe 5 | wtórny | 48,2 m² | 190 000 zł | 3 942 |
| 14.05.2026 | Aleje Lipowe 15 | wtórny | 38,2 m² | 140 000 zł | 3 665 |
| 06.05.2026 | ul. Leśna 13 | wtórny | 47,5 m² | 220 000 zł | 4 632 |
| 16.04.2026 | ul. Henryka Sienkiewicza 6 | wtórny | 67,0 m² | 340 000 zł | 5 072 |
| 16.02.2026 | Aleje Lipowe 16 | wtórny | 46,5 m² | 150 000 zł | 3 226 |
| 04.02.2026 | ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1 | pierwotny | 47,8 m² | 108 540 zł | 2 273 |
| 02.02.2026 | Aleje Lipowe 3 | wtórny | 44,0 m² | 190 000 zł | 4 316 |
| 27.01.2026 | Aleje Lipowe 3A | wtórny | 43,9 m² | 120 000 zł | 2 736 |
| 23.01.2026 | Aleje Lipowe 17 | wtórny | 34,6 m² | 150 000 zł | 4 335 |
| 22.01.2026 | ul. Henryka Sienkiewicza 6 | wtórny | 55,0 m² | 260 001 zł | 4 729 |
| 16.01.2026 | ul. Leśna 13 | wtórny | 33,7 m² | 140 000 zł | 4 154 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoNajczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Podgóry, Pionki?
Mediana ofertowa w miejscowości Pionki wynosi 5 474 zł/m² (październik 2026, 37 ofert). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę. Mediana transakcyjna z 24 miesięcy dla tej lokalizacji wynosi 4 618 zł/m² (21 transakcji).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w miejscowości Pionki -3,0% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — Podgóry, Pionki?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 274 000 zł (dane dla: Pionki). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-03. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.