Ceny mieszkań Młyny
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · powiat jarosławskiTransakcje · powiat jarosławskisierpień 2026
7 407zł/m²
31 transakcji
Mediana ofertowa · powiat jarosławskiOferty · powiat jarosławskipaździernik 2026
6 638zł/m²
147 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▼ 3,2% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: sierpień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: powiat jarosławski (październik 2026): ok. 332 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Lubaczów4 415 zł/m² transakcje · 20,7 km
- Jarosław6 475 zł/m² oferty · 27,4 km
- Przemyśl6 970 zł/m² oferty · 29,3 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: powiat jarosławski
| Miesiąc · powiat jarosławski | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 12niepełne | 6 638n = 147 | 6 898n = 24 |
| wrzesień 2026 | —n = 16niepełne | 6 609n = 148 | 7 541n = 51 |
| sierpień 2026 | 7 407n = 31 | 6 500n = 143 | 6 848n = 23 |
| lipiec 2026 | 8 502n = 90 | 6 667n = 143 | 6 875n = 27 |
| czerwiec 2026 | — | 6 690n = 150 | 7 567n = 27 |
| maj 2026 | — | 6 873n = 155 | 7 800n = 25 |
| lipiec 2025 | 7 193n = 26 | 6 739n = 116 | 6 527n = 28 |
| czerwiec 2025 | 7 025n = 20 | 6 667n = 120 | 6 852n = 47 |
| maj 2025 | 7 267n = 63 | 6 714n = 118 | 6 879n = 28 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- Młyny 1
- Młyny 2
- Młyny 6
- Młyny 7
- Młyny 9
- Młyny 10
- Młyny 11
- Młyny 13
- Młyny 14
- Młyny 15
- Młyny 16
- Młyny 16A
- Młyny 16B
- Młyny 17
- Młyny 18
- Młyny 19
- Młyny 20
- Młyny 21
- Młyny 22
- Młyny 23
- Młyny 24
- Młyny 25
- Młyny 26
- Młyny 27
- Młyny 28
- Młyny 29
- Młyny 30
- Młyny 31
- Młyny 32
- Młyny 33
- Młyny 34
- Młyny 35
- Młyny 36
- Młyny 37
- Młyny 38
- Młyny 41
- Młyny 42
- Młyny 43
- Młyny 44
- Młyny 45
- Młyny 47
- Młyny 48
- Młyny 49
- Młyny 50
- Młyny 51
- Młyny 52
- Młyny 53
- Młyny 55
- Młyny 56
- Młyny 57
- Młyny 58
- Młyny 59
- Młyny 60
- Młyny 61
- Młyny 62
- Młyny 64
- Młyny 65
- Młyny 66
- Młyny 67
- Młyny 68
- Młyny 68A
- Młyny 69
- Młyny 70
- Młyny 72
- Młyny 73
- Młyny 74
- Młyny 75
- Młyny 77
- Młyny 79A
- Młyny 80
- Młyny 84
- Młyny 85
- Młyny 86
- Młyny 86A
- Młyny 103
- Młyny 104
- Młyny 104A
- Młyny 105
- Młyny 106
- Młyny 108
- Młyny 111A
- Młyny 111B
- Młyny 114
- Młyny 115
- Młyny 118
- Młyny 133
- Młyny 140
- Młyny 142
- Młyny 143
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Młyny?
Mediana ofertowa w powiecie jarosławskim wynosi 6 638 zł/m² (październik 2026, 147 ofert). Mediana transakcyjna w powiecie jarosławskim wynosi 7 407 zł/m² (sierpień 2026, 31 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w powiecie jarosławskim -3,2% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² w Młynach?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 332 000 zł, a według mediany transakcyjnej (sierpień 2026) ok. 370 000 zł (dane dla: powiat jarosławski). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). W Młynach mediana ofertowa wynosi 6 638 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 7 407 zł/m² (sierpień 2026) (dane dla: powiat jarosławski). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-05. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.