Ceny mieszkań ul. Technologiczna, Rzeszów
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjnaTransakcje
Za mało transakcji, żeby policzyć medianę dla tego miejsca.
Mediana ofertowaOfertypaździernik 2026
9 900zł/m²
83 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▼ 1,1% r/r
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej (październik 2026): ok. 495 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
oferty aktywne, stan 10.20269 450 – 11 000zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
oferty aktywne, stan 10.2026
-6,4%
O tyle taniej niż w: Rzeszów (mediana 10 576 zł/m²). Porównanie median wszystkich ofert aktywnych w dniu przeliczenia (bez duplikatów); kafle wyżej pokazują ostatni pełny miesiąc.
20. miejsce na 35 ulic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Mediana ceny za m² w czasie
| Miesiąc | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|
| październik 2026 | 9 900n = 83 | — |
| wrzesień 2026 | 10 060n = 91 | 9 900n = 26 |
| sierpień 2026 | 9 500n = 89 | 9 500n = 22 |
| lipiec 2026 | 10 337n = 76 | 9 450n = 31 |
| czerwiec 2026 | 10 375n = 81 | 10 400n = 26 |
| maj 2026 | 10 337n = 70 | 11 168n = 31 |
Ostatnie transakcje — ul. Technologiczna, Rzeszów
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 35,1 m² | 330 570 zł | 9 407 |
| 21.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 40,4 m² | 336 338 zł | 8 321 |
| 16.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 34,6 m² | 281 670 zł | 8 138 |
| 15.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 42,7 m² | 373 792 zł | 8 760 |
| 13.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 44,0 m² | 387 059 zł | 8 805 |
| 09.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 54,6 m² | 473 778 zł | 8 671 |
| 09.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 54,5 m² | 456 470 zł | 8 377 |
| 08.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 67,5 m² | 484 262 zł | 7 176 |
| 07.01.2025 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 41,6 m² | 361 664 zł | 8 694 |
| 30.12.2024 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 40,9 m² | 324 996 zł | 7 944 |
| 11.12.2024 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 34,5 m² | 287 670 zł | 8 333 |
| 10.12.2024 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 54,9 m² | 473 778 zł | 8 636 |
| 10.12.2024 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 41,4 m² | 356 816 zł | 8 629 |
| 09.12.2024 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 43,1 m² | 391 632 zł | 9 091 |
| 04.12.2024 | ul. Technologiczna 24 | pierwotny | 40,2 m² | 323 410 zł | 8 043 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Technologiczna 4
- ul. Technologiczna 19
- ul. Technologiczna 229 450 zł/m²
- ul. Technologiczna 248 633 zł/m²
- ul. Technologiczna 24a
- ul. Technologiczna 269 900 zł/m²
- ul. Technologiczna 349 900 zł/m²
- ul. Technologiczna 36
- ul. Technologiczna 4010 163 zł/m²
- ul. Technologiczna 42
- ul. Technologiczna 44
- ul. Technologiczna 51i
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Technologiczna, Rzeszów?
Mediana ofertowa wynosi 9 900 zł/m² (październik 2026, 83 oferty).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa -1,1% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Technologiczna, Rzeszów?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 495 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-02. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.