Ceny mieszkań ul. Rzepakowa, Katowice
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjnaTransakcjekwiecień 2026
10 566zł/m²
25 transakcji
Mediana ofertowaOfertypaździernik 2026
14 700zł/m²
185 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 33,6% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: kwiecień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej (październik 2026): ok. 735 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 12.2024–09.20269 629 – 11 144zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 12.2024–09.2026
+4,0%
O tyle drożej niż w: Katowice (mediana 9 899 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
31. miejsce na 89 ulic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Mediana ceny za m² w czasie
| Miesiąc | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | — | 14 700n = 185 | 14 900n = 150 |
| wrzesień 2026 | —n = 16niepełne | 11 324n = 44 | — |
| sierpień 2026 | —n = 12niepełne | 11 200n = 55 | — |
| lipiec 2026 | —n = 16niepełne | 11 194n = 61 | — |
| czerwiec 2026 | —n = 7niepełne | 11 000n = 53 | — |
| maj 2026 | —n = 8niepełne | 11 084n = 49 | — |
| kwiecień 2026 | 10 566n = 25 | 11 100n = 51 | — |
| marzec 2026 | 10 274n = 34 | 11 147n = 54 | — |
| luty 2026 | 10 193n = 51 | 11 000n = 55 | — |
| styczeń 2026 | 10 400n = 37 | 10 837n = 48 | — |
| kwiecień 2025 | — | 10 700n = 102 | 10 700n = 33 |
| luty 2025 | — | 10 571n = 74 | 10 580n = 29 |
| styczeń 2025 | — | 10 600n = 105 | 10 557n = 84 |
Ostatnie transakcje — ul. Rzepakowa, Katowice
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.09.2026 | ul. Rzepakowa 1B | pierwotny | 33,4 m² | 317 015 zł | 9 500 |
| 24.09.2026 | ul. Rzepakowa 1B | pierwotny | 84,9 m² | 814 461 zł | 9 589 |
| 18.09.2026 | ul. Rzepakowa 1D | pierwotny | 33,5 m² | 318 535 zł | 9 500 |
| 17.09.2026 | ul. Rzepakowa 1D | pierwotny | 104,4 m² | 1 076 629 zł | 10 310 |
| 16.09.2026 | ul. Rzepakowa 1C | pierwotny | 74,4 m² | 768 705 zł | 10 333 |
| 16.09.2026 | ul. Rzepakowa 1B | pierwotny | 84,6 m² | 850 928 zł | 10 062 |
| 15.09.2026 | ul. Rzepakowa 1F | pierwotny | 84,8 m² | 780 069 zł | 9 200 |
| 15.09.2026 | ul. Rzepakowa 1C | pierwotny | 33,6 m² | 308 752 zł | 9 200 |
| 11.09.2026 | ul. Rzepakowa 1D | pierwotny | 33,6 m² | 308 752 zł | 9 200 |
| 11.09.2026 | ul. Rzepakowa 1D | pierwotny | 33,6 m² | 319 390 zł | 9 500 |
| 08.09.2026 | ul. Rzepakowa 4F | wtórny | 68,8 m² | 880 000 zł | 12 794 |
| 08.09.2026 | ul. Rzepakowa 1F | pierwotny | 59,7 m² | 650 469 zł | 10 901 |
| 07.09.2026 | ul. Rzepakowa 1D | pierwotny | 84,9 m² | 816 632 zł | 9 622 |
| 03.09.2026 | ul. Rzepakowa 1B | pierwotny | 104,2 m² | 1 031 284 zł | 9 900 |
| 03.09.2026 | ul. Rzepakowa 1B | pierwotny | 33,4 m² | 310 806 zł | 9 300 |
Gdzie najdrożej, a gdzie najtaniej
Ceny transakcyjne z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnie 24 miesiące. Większa liczba to mediana (połowa tańsza, połowa droższa), mniejsza to średnia.
Najdroższe budynki
- 1ul. Rzepakowa 1F10 730 zł/m²śr. 10 746
- 2ul. Rzepakowa 1E10 409 zł/m²śr. 10 589
Najtańsze budynki
- 1ul. Rzepakowa 1D9 910 zł/m²śr. 9 998
- 2ul. Rzepakowa 1C10 068 zł/m²śr. 9 733
Kolejność według mediany (mediana transakcyjna dla wszystkich pozycji), lokalizacje z co najmniej 20 obserwacjami.
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Rzepakowa 19 594 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1A9 900 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1B10 149 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1C10 068 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1D9 910 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1E10 409 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1F10 730 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1G12 372 zł/m²
- ul. Rzepakowa 1H11 303 zł/m²
- ul. Rzepakowa 2
- ul. Rzepakowa 2A
- ul. Rzepakowa 4A10 400 zł/m²
- ul. Rzepakowa 4B
- ul. Rzepakowa 4C12 037 zł/m²
- ul. Rzepakowa 4D13 455 zł/m²
- ul. Rzepakowa 4E12 736 zł/m²
- ul. Rzepakowa 4F12 441 zł/m²
- ul. Rzepakowa 4G11 839 zł/m²
- ul. Rzepakowa 4H
- ul. Rzepakowa 4I13 019 zł/m²
- ul. Rzepakowa 4J12 714 zł/m²
- ul. Rzepakowa 614 900 zł/m²
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Rzepakowa, Katowice?
Mediana ofertowa wynosi 14 700 zł/m² (październik 2026, 185 ofert). Mediana transakcyjna wynosi 10 566 zł/m² (kwiecień 2026, 25 transakcji).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa +33,6% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Rzepakowa, Katowice?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 735 000 zł, a według mediany transakcyjnej (kwiecień 2026) ok. 528 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Rzepakowa, Katowice mediana ofertowa wynosi 14 700 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 10 566 zł/m² (kwiecień 2026). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Gdzie — ul. Rzepakowa, Katowice jest najdrożej, a gdzie najtaniej?
Najdroższe budynki: ul. Rzepakowa 1F (10 730 zł/m²), ul. Rzepakowa 1E (10 409 zł/m²). Najtańsze: ul. Rzepakowa 1D (9 910 zł/m²), ul. Rzepakowa 1C (10 068 zł/m²). Mediana z ostatnich 24 miesięcy, lokalizacje z co najmniej 20 obserwacjami.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-02. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.