Ceny mieszkań ul. Dworcowa, Konin
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjnaTransakcje
Za mało transakcji, żeby policzyć medianę dla tego miejsca.
Mediana ofertowaOfertypaździernik 2026
5 987zł/m²
25 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie
▼ 0,1% r/r
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej (październik 2026): ok. 299 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Rentowność najmu
brutto, rocznie8,6% rocznie, brutto
Przykład: 50 m² — ok. 2 150 zł czynszu miesięcznie przy cenie ok. 299 000 zł. Przed kosztami utrzymania, okresami bez najemcy i podatkiem. Zobacz ceny najmu.
Mediana ceny za m² w czasieZaktualizowano 6 listopada 2026: Comiesięczna rewizja z danymi za październik 2026: wcześniejsze miesiące przeliczone po uzupełnieniu i weryfikacji ogłoszeń w źródle. Zakres: lipiec–wrzesień 2026, oferty sprzedaży.
| Miesiąc | Oferty aktywne (zł/m²) |
|---|---|
| październik 2026 | 5 987n = 25 |
| wrzesień 2026 | 6 215n = 22 |
| sierpień 2026 | 6 365n = 32 |
| lipiec 2026 | 6 222n = 30 |
| marzec 2026 | 6 167n = 21 |
| luty 2026 | 6 733n = 24 |
Ostatnie transakcje — ul. Dworcowa, Konin
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.08.2026 | ul. Dworcowa 4 | wtórny | 70,3 m² | 295 000 zł | 4 196 |
| 06.08.2026 | ul. Dworcowa 5 | wtórny | 36,2 m² | 210 000 zł | 5 801 |
| 10.06.2026 | ul. Dworcowa 11 | wtórny | 36,2 m² | 245 000 zł | 6 768 |
| 04.02.2026 | ul. Dworcowa 6 | wtórny | 51,3 m² | 269 000 zł | 5 247 |
| 29.01.2026 | ul. Dworcowa 9 | wtórny | 36,2 m² | 175 000 zł | 4 834 |
| 08.01.2026 | ul. Dworcowa 6 | wtórny | 39,9 m² | 190 000 zł | 4 768 |
| 21.11.2025 | ul. Dworcowa 7 | wtórny | 26,5 m² | 175 000 zł | 6 594 |
| 04.11.2025 | ul. Dworcowa 7 | wtórny | 36,2 m² | 185 000 zł | 5 110 |
| 09.10.2025 | ul. Dworcowa 6 | wtórny | 49,4 m² | 140 000 zł | 2 835 |
| 24.06.2025 | ul. Dworcowa 7 | wtórny | 36,2 m² | 210 000 zł | 5 801 |
| 10.03.2025 | ul. Dworcowa 6 | wtórny | 49,9 m² | 315 000 zł | 6 315 |
| 22.11.2024 | ul. Dworcowa 7 | wtórny | 36,2 m² | 180 000 zł | 4 972 |
| 04.11.2024 | ul. Dworcowa 9 | wtórny | 36,2 m² | 135 000 zł | 3 729 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Dworcowa 2
- ul. Dworcowa 2A
- ul. Dworcowa 2a
- ul. Dworcowa 44 196 zł/m²
- ul. Dworcowa 55 801 zł/m²
- ul. Dworcowa 65 007 zł/m²
- ul. Dworcowa 75 456 zł/m²
- ul. Dworcowa 7A
- ul. Dworcowa 8
- ul. Dworcowa 94 834 zł/m²
- ul. Dworcowa 10a
- ul. Dworcowa 10b7 000 zł/m²
- ul. Dworcowa 10c
- ul. Dworcowa 10d6 119 zł/m²
- ul. Dworcowa 116 768 zł/m²
- ul. Dworcowa 13
- ul. Dworcowa 15
- ul. Dworcowa 15A
- ul. Dworcowa 15B
- ul. Dworcowa 15C
- ul. Dworcowa 15I
- ul. Dworcowa 15J
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Dworcowa, Konin?
Mediana ofertowa wynosi 5 987 zł/m² (październik 2026, 25 ofert). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa -0,1% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Dworcowa, Konin?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 299 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Ile kosztuje wynajem mieszkania — ul. Dworcowa, Konin?
Mediana czynszu z ofert najmu wynosi 43 zł/m² miesięcznie (październik 2026); za mieszkanie 50 m² to ok. 2 150 zł miesięcznie.
Jaka jest rentowność najmu mieszkania — ul. Dworcowa, Konin?
Około 8,6% rocznie brutto: mediana czynszu z ofert najmu × 12 podzielona przez medianę ceny sprzedaży za m². Wynik przed kosztami utrzymania, okresami bez najemcy i podatkiem. Czynsz to kwota najmu podana w ogłoszeniu; opłaty administracyjne i media są zwykle osobno, zależnie od ogłoszenia — nie doliczamy ich ani nie odejmujemy.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-06. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.