Ceny mieszkań ul. Energetyka, Konin
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km
5 463zł/m²
Mediana 377 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 4 736 do 6 254 zł/m².
Mediana transakcyjna · KoninTransakcje · Koninwrzesień 2026
5 507zł/m²
48 transakcji
▼ 13,2% r/r
Mediana ofertowa · KoninOferty · Koninpaździernik 2026
6 325zł/m²
375 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie
▲ 2,1% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: wrzesień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Konin (październik 2026): ok. 316 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Ślesin7 598 zł/m² transakcje · 16,4 km
- Koło5 468 zł/m² oferty · 26,2 km
- Słupca5 732 zł/m² transakcje · 27,1 km
- Turek5 339 zł/m² oferty · 29,0 km
- Strzałkowo6 152 zł/m² transakcje · 31,4 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Konin
| Miesiąc · Konin | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | 6 462n = 26niepełne | 6 325n = 375 | 6 303n = 130 |
| wrzesień 2026 | 5 507n = 48 | 6 548n = 387 | 6 548n = 153 |
| sierpień 2026 | 5 854n = 51 | 6 408n = 354 | 6 362n = 107 |
| lipiec 2026 | 5 578n = 48 | 6 253n = 382 | 6 250n = 131 |
| czerwiec 2026 | 6 254n = 37 | 6 251n = 364 | 6 134n = 130 |
| maj 2026 | 5 656n = 48 | 6 258n = 305 | 6 208n = 89 |
Ostatnie transakcje — ul. Energetyka, Konin
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 05.10.2026 | ul. Energetyka 2 | wtórny | 62,8 m² | 360 000 zł | 5 732 |
| 10.09.2026 | ul. Energetyka 2a | wtórny | 60,9 m² | 460 000 zł | 7 553 |
| 31.08.2026 | ul. Energetyka 6 | wtórny | 64,2 m² | 380 000 zł | 5 916 |
| 22.07.2026 | ul. Energetyka 6 | wtórny | 52,5 m² | 270 000 zł | 5 143 |
| 12.06.2026 | ul. Energetyka 2 | wtórny | 64,6 m² | 404 000 zł | 6 254 |
| 29.05.2026 | ul. Energetyka 6 | wtórny | 51,5 m² | 369 000 zł | 7 165 |
| 24.04.2026 | ul. Energetyka 4 | wtórny | 38,8 m² | 183 500 zł | 4 734 |
| 03.04.2026 | ul. Energetyka 1 | wtórny | 57,6 m² | 375 000 zł | 6 512 |
| 13.02.2026 | ul. Energetyka 6 | wtórny | 40,9 m² | 214 000 zł | 5 236 |
| 24.10.2025 | ul. Energetyka 6 | wtórny | 52,5 m² | 191 000 zł | 3 638 |
| 05.09.2025 | ul. Energetyka 1 | wtórny | 57,6 m² | 210 000 zł | 3 646 |
| 21.08.2025 | ul. Energetyka 6 | wtórny | 51,5 m² | 200 000 zł | 3 883 |
| 30.04.2025 | ul. Energetyka 2a | wtórny | 60,9 m² | 240 000 zł | 3 941 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Energetyka 15 079 zł/m²
- ul. Energetyka 25 993 zł/m²
- ul. Energetyka 2a5 747 zł/m²
- ul. Energetyka 3
- ul. Energetyka 3a
- ul. Energetyka 44 734 zł/m²
- ul. Energetyka 5
- ul. Energetyka 65 189 zł/m²
- ul. Energetyka 6A
- ul. Energetyka 6b
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Energetyka, Konin?
Mediana 377 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 5 463 zł/m². Połowa transakcji: od 4 736 do 6 254 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Energetyka, Konin?
Mediana ofertowa w Koninie wynosi 6 325 zł/m² (październik 2026, 375 ofert). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. Mediana transakcyjna w Koninie wynosi 5 507 zł/m² (wrzesień 2026, 48 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Koninie +2,1% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w Koninie -13,2% (wrzesień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Energetyka, Konin?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 316 000 zł, a według mediany transakcyjnej (wrzesień 2026) ok. 275 000 zł (dane dla: Konin). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu (rynek pierwotny i wtórny łącznie), a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Energetyka, Konin mediana ofertowa wynosi 6 325 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 5 507 zł/m² (wrzesień 2026) (dane dla: Konin). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-06. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.