☰

Ceny mieszkań ul. Kapucka, Ożarów Mazowiecki

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Mediana transakcyjnaTransakcjemarzec 2026

11 558zł/m²

34 transakcje

▲ 28,4% r/r

Mediana ofertowaOferty

Brak ofert dla tego miejsca.

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany transakcyjnej (marzec 2026): ok. 578 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Typowy zakres cen

transakcje 12.2024–09.2026

10 000 – 11 864zł/m²

25% taniejśrodkowe 50% rynku25% drożej

Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.

Na tle okolicy

transakcje 12.2024–09.2026

-0,1%

O tyle taniej niż w: Ożarów Mazowiecki (mediana 10 984 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.

2. miejsce na 4 ulic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.

Mediana ceny za m² w czasieZaktualizowano 6 listopada 2026: Comiesięczna rewizja z danymi za październik 2026: wcześniejsze miesiące przeliczone po uzupełnieniu i weryfikacji ogłoszeń w źródle. Zakres: grudzień 2025 – marzec 2026, transakcje.

TransakcjeDane niepełne
8 0009 00010 00011 00012 00013 000kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 202611 5588 0009 00010 00011 00012 00013 000kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 202611 5588 0009 00010 00011 00012 00013 000lip 2025sty 2026lip 2026
marzec 2026dotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: 11 558 zł/m² (34 transakcje)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Miesiąc z bardzo małą liczbą transakcji (akty jeszcze spływają do rejestru) ma tylko żółty pas, bez punktu. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Dane niepełne (żółty pas). W tych miesiącach część aktów notarialnych nie dotarła jeszcze do rejestru — mamy mniej transakcji, niż wynikałoby z wielkości rynku. Akty notarialne spływają do rejestru z opóźnieniem i nierówno, więc mediana liczy się wtedy z części rynku i może być zaniżona albo zawyżona. To nie oznacza, że ceny spadły lub wzrosły.
MiesiącTransakcje (zł/m²)
wrzesień 2026—n = 2niepełne
sierpień 2026—n = 7niepełne
lipiec 2026—n = 3niepełne
czerwiec 2026—n = 6niepełne
maj 2026—n = 6niepełne
kwiecień 2026—n = 14niepełne
marzec 202611 558n = 34
styczeń 202610 950n = 56
grudzień 202511 988n = 67
marzec 20259 000n = 39
luty 20258 900n = 41

Ostatnie transakcje — ul. Kapucka, Ożarów Mazowiecki

Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.

DataAdresRynekPow.Cenazł/m²
25.09.2026ul. Kapucka 32pierwotny64,9 m²760 000 zł11 707
18.09.2026ul. Kapucka 30pierwotny41,9 m²539 861 zł12 885
21.08.2026ul. Kapucka 30pierwotny40,3 m²519 500 zł12 884
20.08.2026ul. Kapucka 34pierwotny41,5 m²534 708 zł12 894
19.08.2026ul. Kapucka 30pierwotny61,0 m²717 247 zł11 750
12.08.2026ul. Kapucka 32pierwotny27,8 m²417 780 zł15 017
12.08.2026ul. Kapucka 30pierwotny40,3 m²510 417 zł12 669
11.08.2026ul. Kapucka 30pierwotny40,8 m²525 171 zł12 884
06.08.2026ul. Kapucka 32pierwotny38,6 m²505 752 zł13 109
17.07.2026ul. Kapucka 30pierwotny41,0 m²528 008 zł12 885
07.07.2026ul. Kapucka 30pierwotny44,7 m²527 334 zł11 789
03.07.2026ul. Kapucka 32pierwotny44,3 m²547 234 zł12 345
02.07.2026ul. Kapucka 32pierwotny44,2 m²568 071 zł12 855
25.06.2026ul. Kapucka 30pierwotny44,6 m²612 190 zł13 732
22.06.2026ul. Kapucka 32pierwotny40,7 m²506 418 zł12 434

Gdzie najdrożej, a gdzie najtaniej

Ceny transakcyjne z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnie 24 miesiące. Większa liczba to mediana (połowa tańsza, połowa droższa), mniejsza to średnia.

Najdroższe budynki

  1. 1ul. Kapucka 3412 184 zł/m²śr. 12 055
  2. 2ul. Kapucka 3011 855 zł/m²śr. 11 939
  3. 3ul. Kapucka 3211 810 zł/m²śr. 11 950

Najtańsze budynki

  1. 1ul. Kapucka 218 900 zł/m²śr. 9 181
  2. 2ul. Kapucka 2510 600 zł/m²śr. 10 806
  3. 3ul. Kapucka 3611 450 zł/m²śr. 11 386

Kolejność według mediany (mediana transakcyjna dla wszystkich pozycji), lokalizacje z co najmniej 20 obserwacjami.

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Budynki

Alfabetycznie.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Kapucka, Ożarów Mazowiecki?

Mediana transakcyjna wynosi 11 558 zł/m² (marzec 2026, 34 transakcje).

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana transakcyjna +28,4% (marzec 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Kapucka, Ożarów Mazowiecki?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany transakcyjnej (marzec 2026) ok. 578 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Gdzie — ul. Kapucka, Ożarów Mazowiecki jest najdrożej, a gdzie najtaniej?

Najdroższe budynki: ul. Kapucka 34 (12 184 zł/m²), ul. Kapucka 30 (11 855 zł/m²), ul. Kapucka 32 (11 810 zł/m²). Najtańsze: ul. Kapucka 21 (8 900 zł/m²), ul. Kapucka 25 (10 600 zł/m²), ul. Kapucka 36 (11 450 zł/m²). Mediana z ostatnich 24 miesięcy, lokalizacje z co najmniej 20 obserwacjami.

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-07. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.