☰

Ceny mieszkań ul. Kupnera 70E, Lubawa

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Pokazujemy medianę transakcji w promieniu 2 km oraz mediany dla: Lubawa. Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę. Każda liczba ma podpisane źródło.

Mediana w okolicyW okolicypromień 2 km

5 649zł/m²

Mediana 341 transakcji mieszkań w promieniu 2 km, 24 mies. Połowa od 5 200 do 6 168 zł/m².

Mediana transakcyjna · LubawaTransakcje · Lubawalipiec 2026

5 700zł/m²

25 transakcji

Mediana ofertowa · LubawaOferty · Lubawapaździernik 2026

6 269zł/m²

31 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów

▲ 13,6% r/r

Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: lipiec 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Lubawa (październik 2026): ok. 313 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Najbliższe miejscowości z danymi

Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.

Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Lubawa

TransakcjeOferty aktywneDane niepełne
4 5005 0005 5006 0006 5007 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20266 2695 7004 5005 0005 5006 0006 5007 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20266 2695 7004 5005 0005 5006 0006 5007 000sty 2025sty 2026
październik 2026 · Lubawadotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: dane niepełne (1 transakcja), za mało na medianę
Oferty aktywne: 6 269 zł/m² (31 ofert aktywnych)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Miesiąc z bardzo małą liczbą transakcji (akty jeszcze spływają do rejestru) ma tylko żółty pas, bez punktu. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Dane niepełne (żółty pas). W tych miesiącach część aktów notarialnych nie dotarła jeszcze do rejestru — mamy mniej transakcji, niż wynikałoby z wielkości rynku. Akty notarialne spływają do rejestru z opóźnieniem i nierówno, więc mediana liczy się wtedy z części rynku i może być zaniżona albo zawyżona. To nie oznacza, że ceny spadły lub wzrosły.
Miesiąc · LubawaTransakcje (zł/m²)Oferty aktywne (zł/m²)
październik 2026—n = 1niepełne6 269n = 31
wrzesień 2026—n = 13niepełne6 462n = 33
sierpień 2026—n = 12niepełne6 339n = 30
lipiec 20265 700n = 256 885n = 36
czerwiec 20265 700n = 496 113n = 40
maj 2026—6 667n = 43
marzec 20265 649n = 206 019n = 37
maj 20255 399n = 225 822n = 26
styczeń 20255 200n = 215 441n = 38
grudzień 20245 200n = 465 440n = 33

Budynek

Źródło: BDOT10k, GUGiK, wersja obiektu z 25.08.2025. Bez roku budowy i liczby lokali (BDOT10k ich nie zawiera).

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Kupnera 70E, Lubawa?

Mediana 341 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 2 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 5 649 zł/m². Połowa transakcji: od 5 200 do 6 168 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Kupnera 70E, Lubawa?

Mediana ofertowa w Lubawie wynosi 6 269 zł/m² (październik 2026, 31 ofert). Mediana transakcyjna w Lubawie wynosi 5 700 zł/m² (lipiec 2026, 25 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Lubawie +13,6% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² pod adresem ul. Kupnera 70E, Lubawa?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 313 000 zł, a według mediany transakcyjnej (lipiec 2026) ok. 285 000 zł (dane dla: Lubawa). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?

Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Pod adresem ul. Kupnera 70E, Lubawa mediana ofertowa wynosi 6 269 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 5 700 zł/m² (lipiec 2026) (dane dla: Lubawa). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-02. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.