Ceny mieszkań Rynek, Rychtal
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana w okolicyW okolicypromień 10 km
2 357zł/m²
Mediana 25 transakcji mieszkań w promieniu 10 km, 24 mies. Połowa od 1 680 do 3 243 zł/m².
Mediana transakcyjna · powiat kępińskiTransakcje · powiat kępińskiczerwiec 2026
7 397zł/m²
23 transakcje
Mediana ofertowa · powiat kępińskiOferty · powiat kępińskipaździernik 2026
7 680zł/m²
141 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 6,6% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: czerwiec 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: powiat kępiński (październik 2026): ok. 384 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Namysłów6 740 zł/m² oferty · 12,0 km
- Kępno7 925 zł/m² oferty · 17,9 km
- Syców6 929 zł/m² oferty · 20,3 km
- Wieruszów7 403 zł/m² oferty · 27,0 km
- Kluczbork5 758 zł/m² oferty · 31,7 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: powiat kępiński
| Miesiąc · powiat kępiński | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 1niepełne | 7 680n = 141 | 7 518n = 33 |
| wrzesień 2026 | —n = 8niepełne | 7 690n = 138 | 7 547n = 29 |
| sierpień 2026 | —n = 5niepełne | 7 767n = 158 | 8 100n = 31 |
| lipiec 2026 | —n = 11niepełne | 7 680n = 171 | 8 092n = 64 |
| czerwiec 2026 | 7 397n = 23 | 7 334n = 165 | 7 858n = 49 |
| maj 2026 | — | 7 522n = 158 | 7 258n = 54 |
| kwiecień 2026 | 7 030n = 39 | 7 561n = 139 | 7 334n = 57 |
| marzec 2026 | 6 480n = 25 | 7 671n = 134 | 7 905n = 43 |
| luty 2026 | 7 613n = 24 | 7 388n = 125 | 7 682n = 35 |
| październik 2025 | 7 115n = 30 | 7 206n = 129 | — |
| lipiec 2025 | 7 995n = 47 | 7 500n = 134 | 7 418n = 26 |
Ostatnie transakcje — Rynek, Rychtal
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- Rynek 16 846 zł/m²
- Rynek 2
- Rynek 3
- Rynek 4
- Rynek 5
- Rynek 6
- Rynek 72 473 zł/m²
- Rynek 8
- Rynek 9
- Rynek 9A
- Rynek 10
- Rynek 11
- Rynek 12
- Rynek 13-15
- Rynek 163 243 zł/m²
- Rynek 17
- Rynek 18
- Rynek 19
- Rynek 20
- Rynek 21
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — Rynek, Rychtal?
Mediana 25 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 10 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 2 357 zł/m². Połowa transakcji: od 1 680 do 3 243 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Rynek, Rychtal?
Mediana ofertowa w powiecie kępińskim wynosi 7 680 zł/m² (październik 2026, 141 ofert). Mediana transakcyjna w powiecie kępińskim wynosi 7 397 zł/m² (czerwiec 2026, 23 transakcje). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w powiecie kępińskim +6,6% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — Rynek, Rychtal?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 384 000 zł, a według mediany transakcyjnej (czerwiec 2026) ok. 370 000 zł (dane dla: powiat kępiński). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji Rynek, Rychtal mediana ofertowa wynosi 7 680 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 7 397 zł/m² (czerwiec 2026) (dane dla: powiat kępiński). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-04. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.