Ceny mieszkań Męcka Wola
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · powiat sieradzkiTransakcje · powiat sieradzkikwiecień 2026
6 019zł/m²
21 transakcji
▼ 2,7% r/r
Mediana ofertowa · powiat sieradzkiOferty · powiat sieradzkipaździernik 2026
6 867zł/m²
99 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie
▼ 1,3% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: kwiecień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: powiat sieradzki (październik 2026): ok. 343 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Sieradz6 872 zł/m² oferty · 6,9 km
- Zduńska Wola6 581 zł/m² oferty · 9,1 km
- Łask6 638 zł/m² oferty · 23,6 km
- Zelów3 949 zł/m² transakcje · 31,9 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: powiat sieradzki
| Miesiąc · powiat sieradzki | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | — | 6 867n = 99 | 7 182n = 30 |
| wrzesień 2026 | — | 6 878n = 111 | 6 740n = 32 |
| sierpień 2026 | — | 7 233n = 149 | 7 074n = 51 |
| lipiec 2026 | — | 7 265n = 143 | 8 407n = 74 |
| czerwiec 2026 | —n = 4niepełne | 7 095n = 144 | 7 151n = 43 |
| maj 2026 | —n = 11niepełne | 7 181n = 126 | 7 249n = 54 |
| kwiecień 2026 | 6 019n = 21 | 7 012n = 99 | 8 581n = 28 |
| luty 2026 | 5 771n = 20 | 6 832n = 95 | 6 287n = 22 |
| styczeń 2026 | 6 319n = 23 | 6 989n = 90 | 7 800n = 31 |
| kwiecień 2025 | 6 184n = 25 | 6 897n = 60 | 7 591n = 22 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- Męcka Wola 1
- Męcka Wola 2
- Męcka Wola 3
- Męcka Wola 10
- Męcka Wola 11
- Męcka Wola 11a
- Męcka Wola 12
- Męcka Wola 12b
- Męcka Wola 13
- Męcka Wola 13a
- Męcka Wola 14
- Męcka Wola 15
- Męcka Wola 16
- Męcka Wola 17
- Męcka Wola 18
- Męcka Wola 19
- Męcka Wola 20
- Męcka Wola 22
- Męcka Wola 23
- Męcka Wola 25
- Męcka Wola 25b
- Męcka Wola 25c
- Męcka Wola 27
- Męcka Wola 28
- Męcka Wola 29
- Męcka Wola 29a
- Męcka Wola 30
- Męcka Wola 31
- Męcka Wola 32
- Męcka Wola 33
- Męcka Wola 34
- Męcka Wola 35
- Męcka Wola 110
- Męcka Wola 111
- Męcka Wola 112
- Męcka Wola 113
- Męcka Wola 114
- Męcka Wola 115
- Męcka Wola 116
- Męcka Wola 117
- Męcka Wola 118
- Męcka Wola 119
- Męcka Wola 120
- Męcka Wola 121
- Męcka Wola 122
- Męcka Wola 123
- Męcka Wola 124
- Męcka Wola 125
- Męcka Wola 126
- Męcka Wola 127
- Męcka Wola 128
- Męcka Wola 129
- Męcka Wola 130
- Męcka Wola 131
- Męcka Wola 132
- Męcka Wola 133
- Męcka Wola 134
- Męcka Wola 135
- Męcka Wola 136
- Męcka Wola 137
- Męcka Wola 138
- Męcka Wola 139
- Męcka Wola 140
- Męcka Wola 141
- Męcka Wola 142
- Męcka Wola 143
- Męcka Wola 144
- Męcka Wola 145
- Męcka Wola 146
- Męcka Wola 147
- Męcka Wola 148
- Męcka Wola 149
- Męcka Wola 150
- Męcka Wola 151
- Męcka Wola 152
- Męcka Wola 153
- Męcka Wola 154
- Męcka Wola 155
- Męcka Wola 156
- Męcka Wola 157
- Męcka Wola 158
- Męcka Wola 159
- Męcka Wola 160
- Męcka Wola 161
- Męcka Wola 162
- Męcka Wola 163
- Męcka Wola 164
- Męcka Wola 166
- Męcka Wola 170
- Męcka Wola 171
- Męcka Wola 171A
- Męcka Wola 173
- Męcka Wola 174
- Męcka Wola 175
- Męcka Wola 176
- Męcka Wola 180
- Męcka Wola 181
- Męcka Wola 188
- Męcka Wola 190
- Męcka Wola 194
Pokazano 100 największych rynków z 159, alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Męcka Wola?
Mediana ofertowa w powiecie sieradzkim wynosi 6 867 zł/m² (październik 2026, 99 ofert). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. Mediana transakcyjna w powiecie sieradzkim wynosi 6 019 zł/m² (kwiecień 2026, 21 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w powiecie sieradzkim -1,3% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w powiecie sieradzkim -2,7% (kwiecień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² w Męcka Wola?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 343 000 zł, a według mediany transakcyjnej (kwiecień 2026) ok. 301 000 zł (dane dla: powiat sieradzki). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu (rynek pierwotny i wtórny łącznie), a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). W Męcka Wola mediana ofertowa wynosi 6 867 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 6 019 zł/m² (kwiecień 2026) (dane dla: powiat sieradzki). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-07. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.