☰

Ceny mieszkań ul. Ignacego Paderewskiego, Żary

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Pokazujemy medianę transakcji w promieniu 1 km oraz mediany dla: Żary. Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę. Każda liczba ma podpisane źródło.

Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km

4 797zł/m²

Mediana 172 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 4 695 do 5 943 zł/m².

Mediana transakcyjna · ŻaryTransakcje · Żarypaździernik 2026

5 409zł/m²

24 transakcje

▼ 14,0% r/r

Mediana ofertowa · ŻaryOferty · Żarypaździernik 2026

6 728zł/m²

172 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie

▲ 12,3% r/r

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Żary (październik 2026): ok. 336 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Najbliższe miejscowości z danymi

Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.

Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Żary

TransakcjeOferty aktywneOferty dodane
4 0005 0006 0007 0008 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20266 7286 7125 4094 0005 0006 0007 0008 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20266 7286 7125 4094 0005 0006 0007 0008 000sty 2025sty 2026
październik 2026 · Żarydotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: 5 409 zł/m² (24 transakcje)
Oferty aktywne: 6 728 zł/m² (172 oferty aktywne)
Oferty dodane: 6 712 zł/m² (55 ofert dodanych)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Ceny ofertowe sprzedaży to mieszanka rynku pierwotnego i wtórnego: mediana i liczba ofert obejmują oba rynki razem, bez podziału. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Miesiąc · ŻaryTransakcje (zł/m²)Oferty aktywne (zł/m²)Oferty dodane (zł/m²)
październik 20265 409n = 246 728n = 1726 712n = 55
wrzesień 20266 085n = 256 563n = 1686 940n = 63
sierpień 2026—6 522n = 1646 515n = 44
lipiec 20265 298n = 396 600n = 2246 544n = 68
czerwiec 2026—6 600n = 2027 002n = 78
maj 20264 723n = 256 633n = 1826 954n = 71
kwiecień 20264 714n = 516 514n = 1746 655n = 66
październik 20256 289n = 205 992n = 1765 996n = 53

Ostatnie transakcje — ul. Ignacego Paderewskiego, Żary

Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.

DataAdresRynekPow.Cenazł/m²
02.11.2026ul. Ignacego Paderewskiego 11wtórny35,7 m²240 000 zł6 723
15.10.2026ul. Ignacego Paderewskiego 60wtórny49,7 m²350 000 zł7 042
15.10.2026ul. Ignacego Paderewskiego 50wtórny31,8 m²180 000 zł5 660
30.09.2026ul. Ignacego Paderewskiego 50wtórny44,2 m²295 000 zł6 674
31.08.2026ul. Ignacego Paderewskiego 36wtórny44,2 m²270 000 zł6 109
25.07.2025ul. Ignacego Paderewskiego 74—50,9 m²305 000 zł5 992
18.04.2025ul. Ignacego Paderewskiego 70wtórny50,9 m²280 000 zł5 501
25.02.2025ul. Ignacego Paderewskiego 11wtórny60,7 m²360 000 zł5 931
18.02.2025ul. Ignacego Paderewskiego 76wtórny70,0 m²430 000 zł6 143
04.02.2025ul. Ignacego Paderewskiego 36wtórny31,4 m²165 000 zł5 255
03.02.2025ul. Ignacego Paderewskiego 36wtórny43,3 m²260 000 zł6 005
16.01.2025ul. Ignacego Paderewskiego 10wtórny31,4 m²233 000 zł7 420

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Budynki

Alfabetycznie.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Ignacego Paderewskiego, Żary?

Mediana 172 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 4 797 zł/m². Połowa transakcji: od 4 695 do 5 943 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Ignacego Paderewskiego, Żary?

Mediana ofertowa w miejscowości Żary wynosi 6 728 zł/m² (październik 2026, 172 oferty). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. Mediana transakcyjna w miejscowości Żary wynosi 5 409 zł/m² (październik 2026, 24 transakcje). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w miejscowości Żary +12,3% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w miejscowości Żary -14,0% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Ignacego Paderewskiego, Żary?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 336 000 zł, a według mediany transakcyjnej (październik 2026) ok. 270 000 zł (dane dla: Żary). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?

Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu (rynek pierwotny i wtórny łącznie), a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Ignacego Paderewskiego, Żary mediana ofertowa wynosi 6 728 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 5 409 zł/m² (październik 2026) (dane dla: Żary).

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-07. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.