Ceny mieszkań ul. Targowa 14, Garwolin
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · 24 mies.Transakcyjna · 24 mies.11.2024–09.2025
8 141zł/m²
51 transakcji w tej lokalizacji. Za mało w pojedynczym miesiącu na medianę miesięczną.
Mediana transakcyjna · GarwolinTransakcje · Garwolinwrzesień 2026
8 900zł/m²
26 transakcji
▲ 8,5% r/r
Mediana ofertowa · GarwolinOferty · Garwolinpaździernik 2026
8 931zł/m²
37 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie
▲ 8,0% r/r
Szacunek z ofert sąsiednich budynkówOferty obok5 budynków · 750 m
8 680zł/m²
Mediana ofert z 5 sąsiednich budynków w promieniu 750 m. Mediany ofert w tych budynkach wynoszą zwykle od 7 515 do 10 562 zł/m² (rozrzut między budynkami, nie przedział ufności). Oferty: rynek pierwotny i wtórny łącznie.
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: wrzesień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Garwolin (październik 2026): ok. 447 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 11.2024–09.20257 845 – 8 366zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 11.2024–09.2025
-0,1%
O tyle taniej niż w: Targowa (mediana 8 149 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
Najbliższe miejscowości z danymi
- Pilawa8 500 zł/m² transakcje · 9,6 km
- Góra Kalwaria11 514 zł/m² oferty · 29,9 km
- Warka8 844 zł/m² oferty · 31,8 km
- Karczew8 000 zł/m² oferty · 32,7 km
- Otwock12 500 zł/m² oferty · 34,0 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: GarwolinZaktualizowano 6 listopada 2026: Comiesięczna rewizja z danymi za październik 2026: wcześniejsze miesiące przeliczone po uzupełnieniu i weryfikacji ogłoszeń w źródle. Zakres: sierpień–wrzesień 2026, oferty sprzedaży.
| Miesiąc · Garwolin | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) |
|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 5niepełne | 8 931n = 37 |
| wrzesień 2026 | 8 900n = 26 | 9 851n = 38 |
| sierpień 2026 | — | 8 808n = 40 |
| lipiec 2026 | 8 802n = 31 | 8 538n = 47 |
| czerwiec 2026 | 8 600n = 22 | 8 684n = 40 |
| maj 2026 | — | 9 057n = 41 |
| marzec 2026 | 8 600n = 27 | 9 381n = 37 |
| listopad 2025 | 8 200n = 26 | 8 552n = 42 |
| październik 2025 | 8 200n = 21 | 8 268n = 40 |
Budynek
- Funkcja budynkubudynek wielorodzinny
- Rodzaj budynkubudynki mieszkalne
- Stanw budowie
- Powierzchnia zabudowy1 367 m²
Źródło: BDOT10k, GUGiK, wersja obiektu z 31.12.2023. Bez roku budowy i liczby lokali (BDOT10k ich nie zawiera).
Ostatnie transakcje pod adresem ul. Targowa 14, Garwolin
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 66,6 m² | 490 000 zł | 7 362 |
| 05.09.2025 | ul. Targowa 14 | wtórny | 58,9 m² | 825 000 zł | 14 002 |
| 16.07.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 66,6 m² | 565 000 zł | 8 489 |
| 07.07.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 79,7 m² | 610 000 zł | 7 659 |
| 04.07.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 80,0 m² | 634 000 zł | 7 923 |
| 03.07.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 79,7 m² | 650 000 zł | 8 161 |
| 03.06.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 32,5 m² | 200 000 zł | 6 150 |
| 03.06.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 80,0 m² | 637 000 zł | 7 961 |
| 02.06.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 64,7 m² | 536 000 zł | 8 291 |
| 08.04.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 45,5 m² | 356 000 zł | 7 821 |
| 07.04.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 72,2 m² | 614 000 zł | 8 502 |
| 24.02.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 60,9 m² | 493 000 zł | 8 102 |
| 17.02.2025 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 60,9 m² | 506 000 zł | 8 316 |
| 23.01.2025 | ul. Targowa 14 | wtórny | 39,8 m² | 420 000 zł | 10 561 |
| 17.12.2024 | ul. Targowa 14 | pierwotny | 47,6 m² | 370 000 zł | 7 765 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoNajczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Targowa 14, Garwolin?
Mediana ofertowa w Garwolinie wynosi 8 931 zł/m² (październik 2026, 37 ofert). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. Mediana transakcyjna w Garwolinie wynosi 8 900 zł/m² (wrzesień 2026, 26 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę. Mediana transakcyjna z 24 miesięcy dla tej lokalizacji wynosi 8 141 zł/m² (51 transakcji).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Garwolinie +8,0% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w Garwolinie +8,5% (wrzesień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² pod adresem ul. Targowa 14, Garwolin?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 447 000 zł, a według mediany transakcyjnej (wrzesień 2026) ok. 445 000 zł (dane dla: Garwolin). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu (rynek pierwotny i wtórny łącznie), a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Pod adresem ul. Targowa 14, Garwolin mediana ofertowa wynosi 8 931 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 8 900 zł/m² (wrzesień 2026) (dane dla: Garwolin). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-06. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.