☰

Ceny mieszkań ul. Kadetów, Piła

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Pokazujemy medianę transakcji w promieniu 1 km oraz mediany dla: Piła. Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę. Każda liczba ma podpisane źródło.

Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km

7 600zł/m²

Mediana 237 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 5 516 do 8 497 zł/m².

Mediana transakcyjna · PiłaTransakcje · Piłapaździernik 2026

8 051zł/m²

43 transakcje

▲ 20,6% r/r

Mediana ofertowa · PiłaOferty · Piłapaździernik 2026

7 296zł/m²

656 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów

▼ 0,8% r/r

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Piła (październik 2026): ok. 365 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Najbliższe miejscowości z danymi

Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.

Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Piła

TransakcjeOferty aktywneOferty dodane
5 5006 0006 5007 0007 5008 0008 500sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20268 0517 2966 8885 5006 0006 5007 0007 5008 0008 500sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 20268 0517 2966 8885 5006 0006 5007 0007 5008 0008 500sty 2025sty 2026
październik 2026 · Piładotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: 8 051 zł/m² (43 transakcje)
Oferty aktywne: 7 296 zł/m² (656 ofert aktywnych)
Oferty dodane: 6 888 zł/m² (192 oferty dodane)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Miesiąc · PiłaTransakcje (zł/m²)Oferty aktywne (zł/m²)Oferty dodane (zł/m²)
październik 20268 051n = 437 296n = 6566 888n = 192
wrzesień 20267 794n = 687 428n = 6828 101n = 230
sierpień 20266 349n = 497 342n = 6807 049n = 158
lipiec 20267 278n = 517 470n = 7496 947n = 163
czerwiec 20267 759n = 567 584n = 8487 399n = 245
maj 20266 261n = 487 635n = 8227 399n = 229

Ostatnie transakcje — ul. Kadetów, Piła

Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.

DataAdresRynekPow.Cenazł/m²
30.09.2026ul. Kadetów 4Bwtórny61,4 m²670 000 zł10 910
11.09.2026ul. Kadetów 1Awtórny51,0 m²465 000 zł9 112
04.09.2026ul. Kadetów 2Dwtórny64,3 m²508 000 zł7 896
01.09.2026ul. Kadetów 2Dwtórny49,3 m²409 000 zł8 291
27.07.2026ul. Kadetów 2Dwtórny64,8 m²519 000 zł8 006
30.06.2026ul. Kadetów 2Dwtórny49,3 m²415 500 zł8 428
31.03.2026ul. Kadetów 1Awtórny36,5 m²308 000 zł8 436
06.02.2026ul. Kadetów 8wtórny57,7 m²460 000 zł7 975
07.11.2025ul. Kadetów 2Dwtórny62,5 m²494 000 zł7 909
29.10.2025ul. Kadetów 3Bwtórny60,5 m²520 000 zł8 601
11.08.2025ul. Kadetów 3Dwtórny46,2 m²448 000 zł9 695
19.05.2025ul. Kadetów 8wtórny44,4 m²380 000 zł8 555
31.03.2025ul. Kadetów 3Dwtórny28,7 m²277 000 zł9 665
14.03.2025ul. Kadetów 3Bwtórny50,2 m²520 000 zł10 354
24.02.2025ul. Kadetów 2Dwtórny64,3 m²510 000 zł7 929

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Budynki

Alfabetycznie.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Kadetów, Piła?

Mediana 237 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 7 600 zł/m². Połowa transakcji: od 5 516 do 8 497 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Kadetów, Piła?

Mediana ofertowa w Pile wynosi 7 296 zł/m² (październik 2026, 656 ofert). Mediana transakcyjna w Pile wynosi 8 051 zł/m² (październik 2026, 43 transakcje). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w Pile -0,8% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w Pile +20,6% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Kadetów, Piła?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 365 000 zł, a według mediany transakcyjnej (październik 2026) ok. 403 000 zł (dane dla: Piła). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?

Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Kadetów, Piła mediana ofertowa wynosi 7 296 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 8 051 zł/m² (październik 2026) (dane dla: Piła).

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-03. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.