Ceny mieszkań ul. Budowlanych, Góra Kalwaria
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana transakcyjna · 24 mies.Transakcyjna · 24 mies.11.2024–07.2026
7 454zł/m²
57 transakcji w tej lokalizacji. Za mało w pojedynczym miesiącu na medianę miesięczną.
Mediana transakcyjna · Góra KalwariaTransakcje · Góra Kalwariamarzec 2026
9 367zł/m²
50 transakcji
Mediana ofertowa · Góra KalwariaOferty · Góra Kalwariapaździernik 2026
10 387zł/m²
56 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 7,1% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: marzec 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Góra Kalwaria (październik 2026): ok. 519 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Typowy zakres cen
transakcje 11.2024–07.20267 370 – 7 629zł/m²
Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.
Na tle okolicy
transakcje 11.2024–07.2026
-13,4%
O tyle taniej niż w: Góra Kalwaria (mediana 8 613 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.
3. miejsce na 3 ulic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.
Najbliższe miejscowości z danymi
- Karczew8 000 zł/m² oferty · 11,3 km
- Konstancin-Jeziorna14 055 zł/m² oferty · 13,3 km
- Otwock12 500 zł/m² oferty · 15,4 km
- Piaseczno12 801 zł/m² oferty · 16,1 km
- Józefosław13 621 zł/m² oferty · 17,0 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Góra Kalwaria
| Miesiąc · Góra Kalwaria | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 1niepełne | 10 387n = 56 | 11 561n = 24 |
| wrzesień 2026 | —n = 2niepełne | 10 491n = 60 | — |
| sierpień 2026 | —n = 3niepełne | 10 300n = 65 | — |
| lipiec 2026 | —n = 3niepełne | 10 146n = 85 | 9 837n = 26 |
| czerwiec 2026 | —n = 10niepełne | 10 126n = 96 | 9 309n = 34 |
| maj 2026 | —n = 7niepełne | 10 300n = 109 | 10 300n = 49 |
| kwiecień 2026 | —n = 7niepełne | 10 312n = 87 | 10 306n = 24 |
| marzec 2026 | 9 367n = 50 | 10 300n = 80 | 10 012n = 24 |
| styczeń 2025 | 8 809n = 32 | 9 975n = 84 | 10 710n = 35 |
| grudzień 2024 | 7 526n = 26 | 9 703n = 68 | 8 975n = 33 |
| listopad 2024 | 7 422n = 42 | 9 590n = 54 | 9 003n = 30 |
Ostatnie transakcje — ul. Budowlanych, Góra Kalwaria
Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.
| Data | Adres | Rynek | Pow. | Cena | zł/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2026 | ul. Budowlanych 16 | wtórny | 59,5 m² | 700 000 zł | 11 775 |
| 23.06.2026 | ul. Budowlanych 3A | wtórny | 49,2 m² | 610 000 zł | 12 396 |
| 02.10.2025 | ul. Budowlanych 3A | wtórny | 40,7 m² | 488 000 zł | 11 996 |
| 10.09.2025 | ul. Budowlanych 3A | wtórny | 39,9 m² | 387 000 zł | 9 694 |
| 24.07.2025 | ul. Budowlanych 16 | wtórny | 35,0 m² | 420 000 zł | 12 014 |
| 07.04.2025 | ul. Budowlanych 3A | wtórny | 40,0 m² | 455 000 zł | 11 369 |
| 31.03.2025 | ul. Budowlanych 16 | wtórny | 35,4 m² | 390 000 zł | 11 029 |
| 27.02.2025 | ul. Budowlanych 3A | wtórny | 40,0 m² | 400 000 zł | 10 005 |
| 10.02.2025 | ul. Budowlanych 3A | pierwotny | 59,1 m² | 434 602 zł | 7 350 |
| 18.12.2024 | ul. Budowlanych 3A | pierwotny | 40,0 m² | 286 128 zł | 7 146 |
| 12.12.2024 | ul. Budowlanych 3A | pierwotny | 59,4 m² | 441 225 zł | 7 431 |
| 11.12.2024 | ul. Budowlanych 3A | pierwotny | 43,2 m² | 329 400 zł | 7 629 |
| 11.12.2024 | ul. Budowlanych 3A | pierwotny | 42,1 m² | 312 300 zł | 7 425 |
| 04.12.2024 | ul. Budowlanych 3A | pierwotny | 40,6 m² | 303 300 zł | 7 465 |
| 04.12.2024 | ul. Budowlanych 3A | pierwotny | 43,3 m² | 344 400 zł | 7 961 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Budowlanych 112 293 zł/m²
- ul. Budowlanych 3
- ul. Budowlanych 3A7 443 zł/m²
- ul. Budowlanych 5
- ul. Budowlanych 7
- ul. Budowlanych 14
- ul. Budowlanych 1611 775 zł/m²
- ul. Budowlanych 18
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Budowlanych, Góra Kalwaria?
Mediana ofertowa w miejscowości Góra Kalwaria wynosi 10 387 zł/m² (październik 2026, 56 ofert). Mediana transakcyjna w miejscowości Góra Kalwaria wynosi 9 367 zł/m² (marzec 2026, 50 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę. Mediana transakcyjna z 24 miesięcy dla tej lokalizacji wynosi 7 454 zł/m² (57 transakcji).
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w miejscowości Góra Kalwaria +7,1% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Budowlanych, Góra Kalwaria?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 519 000 zł, a według mediany transakcyjnej (marzec 2026) ok. 468 000 zł (dane dla: Góra Kalwaria). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Budowlanych, Góra Kalwaria mediana ofertowa wynosi 10 387 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 9 367 zł/m² (marzec 2026) (dane dla: Góra Kalwaria). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-04. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.