☰

Ceny mieszkań ul. Pijarska 44BL3, Góra Kalwaria

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Pokazujemy medianę transakcji w promieniu 1 km i szacunek z sąsiednich budynków oraz mediany dla: Góra Kalwaria. Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę. Każda liczba ma podpisane źródło.

Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km

9 154zł/m²

Mediana 166 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 7 904 do 9 631 zł/m².

Szacunek dla budynku12 budynków · 750 m

9 637zł/m²

Mediana ofert z 12 sąsiednich budynków w promieniu 750 m. Mediany ofert w tych budynkach wynoszą zwykle od 9 006 do 11 636 zł/m² (rozrzut między budynkami, nie przedział ufności). Oferty: rynek pierwotny i wtórny łącznie.

Mediana transakcyjna · Góra KalwariaTransakcje · Góra Kalwariamarzec 2026

9 367zł/m²

50 transakcji

Mediana ofertowa · Góra KalwariaOferty · Góra Kalwariapaździernik 2026

11 041zł/m²

82 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów; rynek pierwotny i wtórny łącznie

▲ 13,8% r/r

Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: marzec 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Góra Kalwaria (październik 2026): ok. 552 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów, rynek pierwotny i wtórny łącznie; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Najbliższe miejscowości z danymi

Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.

Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Góra Kalwaria

TransakcjeOferty aktywneOferty dodaneDane niepełne
7 0008 0009 00010 00011 00012 00013 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 202612 05211 0419 3677 0008 0009 00010 00011 00012 00013 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 202612 05211 0419 3677 0008 0009 00010 00011 00012 00013 000sty 2025sty 2026
październik 2026 · Góra Kalwariadotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: dane niepełne (1 transakcja), za mało na medianę
Oferty aktywne: 11 041 zł/m² (82 oferty aktywne)
Oferty dodane: 12 052 zł/m² (49 ofert dodanych)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Miesiąc z bardzo małą liczbą transakcji (akty jeszcze spływają do rejestru) ma tylko żółty pas, bez punktu. Ceny ofertowe sprzedaży to mieszanka rynku pierwotnego i wtórnego: mediana i liczba ofert obejmują oba rynki razem, bez podziału. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Dane niepełne (żółty pas). W tych miesiącach część aktów notarialnych nie dotarła jeszcze do rejestru — mamy mniej transakcji, niż wynikałoby z wielkości rynku. Akty notarialne spływają do rejestru z opóźnieniem i nierówno, więc mediana liczy się wtedy z części rynku i może być zaniżona albo zawyżona. To nie oznacza, że ceny spadły lub wzrosły.
Miesiąc · Góra KalwariaTransakcje (zł/m²)Oferty aktywne (zł/m²)Oferty dodane (zł/m²)
październik 2026—n = 1niepełne11 041n = 8212 052n = 49
wrzesień 2026—n = 2niepełne10 491n = 60—
sierpień 2026—n = 3niepełne10 300n = 65—
lipiec 2026—n = 3niepełne10 146n = 859 837n = 26
czerwiec 2026—n = 10niepełne10 126n = 969 309n = 34
maj 2026—n = 7niepełne10 300n = 10910 300n = 49
kwiecień 2026—n = 7niepełne10 312n = 8710 306n = 24
marzec 20269 367n = 5010 300n = 8010 012n = 24
styczeń 20258 809n = 329 975n = 8410 710n = 35
grudzień 20247 526n = 269 703n = 688 975n = 33
listopad 20247 422n = 429 590n = 549 003n = 30

Budynek

Źródło: BDOT10k, GUGiK, wersja obiektu z 31.12.2023. Bez roku budowy i liczby lokali (BDOT10k ich nie zawiera).

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Pijarska 44BL3, Góra Kalwaria?

Mediana 166 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 9 154 zł/m². Połowa transakcji: od 7 904 do 9 631 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Pijarska 44BL3, Góra Kalwaria?

Mediana ofertowa w miejscowości Góra Kalwaria wynosi 11 041 zł/m² (październik 2026, 82 oferty). Obejmuje rynek pierwotny i wtórny łącznie. Mediana transakcyjna w miejscowości Góra Kalwaria wynosi 9 367 zł/m² (marzec 2026, 50 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w miejscowości Góra Kalwaria +13,8% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² pod adresem ul. Pijarska 44BL3, Góra Kalwaria?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 552 000 zł, a według mediany transakcyjnej (marzec 2026) ok. 468 000 zł (dane dla: Góra Kalwaria). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?

Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu (rynek pierwotny i wtórny łącznie), a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Pod adresem ul. Pijarska 44BL3, Góra Kalwaria mediana ofertowa wynosi 11 041 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 9 367 zł/m² (marzec 2026) (dane dla: Góra Kalwaria). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-06. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.