Ceny mieszkań ul. Wincentego Witosa, Góra Kalwaria
Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).
Mediana w okolicyW okolicypromień 1 km
7 900zł/m²
Mediana 175 transakcji mieszkań w promieniu 1 km, 24 mies. Połowa od 7 406 do 9 439 zł/m².
Mediana transakcyjna · Góra KalwariaTransakcje · Góra Kalwariamarzec 2026
9 367zł/m²
50 transakcji
Mediana ofertowa · Góra KalwariaOferty · Góra Kalwariapaździernik 2026
10 387zł/m²
56 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów
▲ 7,1% r/r
Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: marzec 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.
Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Góra Kalwaria (październik 2026): ok. 519 000 zł.
Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy
Najbliższe miejscowości z danymi
- Karczew8 000 zł/m² oferty · 11,3 km
- Konstancin-Jeziorna14 055 zł/m² oferty · 13,3 km
- Otwock12 500 zł/m² oferty · 15,4 km
- Piaseczno12 801 zł/m² oferty · 16,1 km
- Józefosław13 621 zł/m² oferty · 17,0 km
Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.
Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Góra Kalwaria
| Miesiąc · Góra Kalwaria | Transakcje (zł/m²) | Oferty aktywne (zł/m²) | Oferty dodane (zł/m²) |
|---|---|---|---|
| październik 2026 | —n = 1niepełne | 10 387n = 56 | 11 561n = 24 |
| wrzesień 2026 | —n = 2niepełne | 10 491n = 60 | — |
| sierpień 2026 | —n = 3niepełne | 10 300n = 65 | — |
| lipiec 2026 | —n = 3niepełne | 10 146n = 85 | 9 837n = 26 |
| czerwiec 2026 | —n = 10niepełne | 10 126n = 96 | 9 309n = 34 |
| maj 2026 | —n = 7niepełne | 10 300n = 109 | 10 300n = 49 |
| kwiecień 2026 | —n = 7niepełne | 10 312n = 87 | 10 306n = 24 |
| marzec 2026 | 9 367n = 50 | 10 300n = 80 | 10 012n = 24 |
| styczeń 2025 | 8 809n = 32 | 9 975n = 84 | 10 710n = 35 |
| grudzień 2024 | 7 526n = 26 | 9 703n = 68 | 8 975n = 33 |
| listopad 2024 | 7 422n = 42 | 9 590n = 54 | 9 003n = 30 |
Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych
Wyceń mieszkanie za darmoBudynki
- ul. Wincentego Witosa 2
- ul. Wincentego Witosa 3
- ul. Wincentego Witosa 6
- ul. Wincentego Witosa 7
- ul. Wincentego Witosa 8
- ul. Wincentego Witosa 9
- ul. Wincentego Witosa 10
- ul. Wincentego Witosa 11
- ul. Wincentego Witosa 12
- ul. Wincentego Witosa 13
- ul. Wincentego Witosa 15
- ul. Wincentego Witosa 15A
- ul. Wincentego Witosa 17
- ul. Wincentego Witosa 19
Alfabetycznie.
Najczęstsze pytania
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w okolicy — ul. Wincentego Witosa, Góra Kalwaria?
Mediana 175 transakcji mieszkań z ostatnich 24 miesięcy w promieniu 1 km (w linii prostej od tego adresu) wynosi 7 900 zł/m². Połowa transakcji: od 7 406 do 9 439 zł/m². Pod samym adresem jest za mało ofert i transakcji na własną medianę.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — ul. Wincentego Witosa, Góra Kalwaria?
Mediana ofertowa w miejscowości Góra Kalwaria wynosi 10 387 zł/m² (październik 2026, 56 ofert). Mediana transakcyjna w miejscowości Góra Kalwaria wynosi 9 367 zł/m² (marzec 2026, 50 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.
Jak zmieniły się ceny rok do roku?
Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w miejscowości Góra Kalwaria +7,1% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).
Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — ul. Wincentego Witosa, Góra Kalwaria?
Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 519 000 zł, a według mediany transakcyjnej (marzec 2026) ok. 468 000 zł (dane dla: Góra Kalwaria). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.
Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?
Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji ul. Wincentego Witosa, Góra Kalwaria mediana ofertowa wynosi 10 387 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 9 367 zł/m² (marzec 2026) (dane dla: Góra Kalwaria). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.
Jak często aktualizowane są dane?
Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-02. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.
Skąd pochodzą dane?
Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.