☰

Ceny mieszkań Ursynów Centrum, Warszawa

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Pokazujemy mediany najbliższego obszaru z wystarczającą liczbą danych: Ursynów. Ta lokalizacja ma za mało własnych ofert i transakcji na medianę. Każda liczba ma podpisane źródło.

Mediana transakcyjna · UrsynówTransakcje · Ursynówmarzec 2026

16 457zł/m²

61 transakcji

▼ 2,2% r/r

Mediana ofertowa · UrsynówOferty · Ursynówpaździernik 2026

18 350zł/m²

1 216 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów

▲ 6,9% r/r

Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: marzec 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej dla: Ursynów (październik 2026): ok. 918 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Najbliższe miejscowości z danymi

Mediana z ostatnich 24 miesięcy; odległość w linii prostej.

Mediana ceny za m² w czasiedane dla: Ursynów

TransakcjeOferty aktywneOferty dodaneDane niepełne
14 00015 00016 00017 00018 00019 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 202618 35017 84816 45714 00015 00016 00017 00018 00019 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 202618 35017 84816 45714 00015 00016 00017 00018 00019 000sty 2025sty 2026
październik 2026 · Ursynówdotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: brak danych
Oferty aktywne: 18 350 zł/m² (1 216 ofert aktywnych)
Oferty dodane: 17 848 zł/m² (490 ofert dodanych)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Miesiąc z bardzo małą liczbą transakcji (akty jeszcze spływają do rejestru) ma tylko żółty pas, bez punktu. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Dane niepełne (żółty pas). W tych miesiącach część aktów notarialnych nie dotarła jeszcze do rejestru — mamy mniej transakcji, niż wynikałoby z wielkości rynku. Akty notarialne spływają do rejestru z opóźnieniem i nierówno, więc mediana liczy się wtedy z części rynku i może być zaniżona albo zawyżona. To nie oznacza, że ceny spadły lub wzrosły.
Miesiąc · UrsynówTransakcje (zł/m²)Oferty aktywne (zł/m²)Oferty dodane (zł/m²)
październik 2026—18 350n = 1 21617 848n = 490
wrzesień 2026—18 338n = 1 23817 500n = 483
sierpień 2026—18 333n = 1 27317 557n = 472
lipiec 2026—18 021n = 1 42017 991n = 596
czerwiec 2026—17 548n = 1 77017 254n = 662
maj 2026—17 427n = 1 75716 896n = 731
kwiecień 202617 295n = 39niepełne17 462n = 1 51816 670n = 630
marzec 202616 457n = 6117 500n = 1 44016 967n = 502
luty 202616 864n = 5217 500n = 1 42718 116n = 641
styczeń 202617 303n = 7517 161n = 1 20016 631n = 455
grudzień 202518 492n = 10717 050n = 1 23916 737n = 442
listopad 202517 137n = 13817 313n = 1 32217 500n = 537

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Ursynów Centrum, Warszawa?

Mediana ofertowa w dzielnicy Ursynów wynosi 18 350 zł/m² (październik 2026, 1 216 ofert). Mediana transakcyjna w dzielnicy Ursynów wynosi 16 457 zł/m² (marzec 2026, 61 transakcji). To najbliższy obszar z wystarczającą liczbą ofert i transakcji; ta lokalizacja ma ich za mało na własną medianę.

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana ofertowa w dzielnicy Ursynów +6,9% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna w dzielnicy Ursynów -2,2% (marzec 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² — Ursynów Centrum, Warszawa?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 918 000 zł, a według mediany transakcyjnej (marzec 2026) ok. 823 000 zł (dane dla: Ursynów). To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?

Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Dla lokalizacji Ursynów Centrum, Warszawa mediana ofertowa wynosi 18 350 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 16 457 zł/m² (marzec 2026) (dane dla: Ursynów). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-05. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.