☰

Ceny mieszkań Bemowo, Warszawa

Mediany cen za m² z aktów notarialnych (RCN) i z ofert aktywnych w miesiącu (bez duplikatów).

Mediana transakcyjnaTransakcjekwiecień 2026

17 102zł/m²

296 transakcji

▲ 19,5% r/r

Mediana ofertowaOfertypaździernik 2026

17 547zł/m²

1 281 ofert aktywnych w miesiącu, bez duplikatów

▲ 4,7% r/r

Mediany są z różnych miesięcy (transakcje: kwiecień 2026, oferty: październik 2026), dlatego nie należy ich porównywać wprost.

Przykładowy koszt mieszkania 50 m² według mediany ofertowej (październik 2026): ok. 877 000 zł.

Transakcje: akty notarialne RCN, ostatni kompletny miesiąc (rejestr dociera z opóźnieniem). Oferty: aktywne w ostatnim pełnym miesiącu, bez duplikatów; r/r tą samą metodą dla obu miesięcy. Jak liczymy

Typowy zakres cen

transakcje 11.2024–06.2026

13 514 – 17 334zł/m²

25% taniejśrodkowe 50% rynku25% drożej

Zakres odporny na pojedyncze skrajne ceny.

Rentowność najmu

brutto, rocznie

5,0% rocznie, brutto

72 zł/m²czynsz mies., październik 2026× 12 ÷17 102 zł/m²cena transakcyjna, kwiecień 2026

Przykład: 50 m² — ok. 3 600 zł czynszu miesięcznie przy cenie ok. 855 000 zł. Przed kosztami utrzymania, okresami bez najemcy i podatkiem. Zobacz ceny najmu.

Na tle okolicy

transakcje 11.2024–06.2026

-3,0%

O tyle taniej niż w: Warszawa (mediana 15 757 zł/m²). Porównanie median transakcji z 24 miesięcy; kafle wyżej pokazują ostatni kompletny miesiąc.

12. miejsce na 18 dzielnic · miejsce 1. = najdrożej, porównujemy mediany cen m² mieszkań w tej samej okolicy.

Mediana ceny za m² w czasie

TransakcjeOferty aktywneOferty dodaneDane niepełne
13 00014 00015 00016 00017 00018 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 202617 54717 40017 10213 00014 00015 00016 00017 00018 000sty 2025kwi 2025lip 2025paź 2025sty 2026kwi 2026lip 2026paź 202617 54717 40017 10213 00014 00015 00016 00017 00018 000sty 2025sty 2026
październik 2026dotknij wykresu, aby zmienić miesiąc
Transakcje: brak danych
Oferty aktywne: 17 547 zł/m² (1 281 ofert aktywnych)
Oferty dodane: 17 400 zł/m² (397 ofert dodanych)
Mediana zł/m² miesiąc po miesiącu; punkty z co najmniej 20 obserwacjami. Linia przerywana i puste punkty = miesiące niepełne. Miesiąc z bardzo małą liczbą transakcji (akty jeszcze spływają do rejestru) ma tylko żółty pas, bez punktu. Najedź na wykres (na telefonie dotknij go), aby zobaczyć wartości z danego miesiąca; ostatnie miesiące są też w tabeli. Jak liczymy
Dane niepełne (żółty pas). W tych miesiącach część aktów notarialnych nie dotarła jeszcze do rejestru — mamy mniej transakcji, niż wynikałoby z wielkości rynku. Akty notarialne spływają do rejestru z opóźnieniem i nierówno, więc mediana liczy się wtedy z części rynku i może być zaniżona albo zawyżona. To nie oznacza, że ceny spadły lub wzrosły.
MiesiącTransakcje (zł/m²)Oferty aktywne (zł/m²)Oferty dodane (zł/m²)
październik 2026—17 547n = 1 28117 400n = 397
wrzesień 2026—17 442n = 1 31017 400n = 480
sierpień 2026—17 110n = 1 43917 249n = 592
lipiec 2026—16 957n = 1 45516 849n = 577
czerwiec 2026—n = 1niepełne16 950n = 1 69716 964n = 614
maj 2026—16 900n = 1 68616 182n = 696
kwiecień 202617 102n = 29616 943n = 1 58116 668n = 604
marzec 202617 252n = 41016 953n = 1 59916 667n = 553
luty 202616 240n = 14216 952n = 1 64816 623n = 576
styczeń 202617 011n = 12517 000n = 1 64217 073n = 737
grudzień 202517 003n = 24016 900n = 1 56716 466n = 505
listopad 202514 504n = 18417 050n = 1 64017 100n = 695

Ostatnie transakcje na Bemowie

Rzeczywiste ceny z aktów notarialnych (rejestr cen nieruchomości, RCN), najnowsze najpierw. To pojedyncze akty — stąd daty nowsze niż ostatni pełny miesiąc na wykresie. Kliknij adres, aby przejść do strony budynku.

DataAdresRynekPow.Cenazł/m²
29.06.2026ulica Podmiejska 1wtórny21,9 m²286 000 zł13 089
29.04.2026ulica Szeligowska 59Cpierwotny61,2 m²1 022 686 zł16 711
24.04.2026ulica gen. Waleriana Czumy 4Awtórny58,2 m²805 000 zł13 832
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 8pierwotny66,8 m²1 070 770 zł16 020
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 10pierwotny34,9 m²623 671 zł17 860
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 10pierwotny32,1 m²581 814 zł18 142
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 10pierwotny59,1 m²942 140 zł15 947
24.04.2026ulica Mieczysława Wolfkego 10wtórny65,0 m²670 000 zł10 308
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 10pierwotny29,1 m²554 099 zł19 022
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 10Apierwotny25,9 m²447 146 zł17 258
24.04.2026ulica gen. Tadeusza Pełczyńskiego 16wtórny118,0 m²2 199 500 zł18 648
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 10Apierwotny93,0 m²1 423 275 zł15 299
24.04.2026ulica Jana Heweliusza 8Apierwotny80,5 m²1 201 332 zł14 923
23.04.2026ulica Dywizjonu 303 173Cwtórny47,6 m²784 000 zł16 471
23.04.2026ulica Szeligowska 59Cpierwotny143,9 m²2 440 394 zł16 958

Ostatnie wyceny na Bemowie

Wyceny wartości ofertowej (model AVM Standard) wykonane ostatnio w darmowej wycenie Rentier.io.

DataUlicaPow.Wycena (zł/m²)
28.10.2026ulica Górczewska50,0 m²15 404
27.10.2026ulica Powstańców Śląskich54,0 m²17 017
27.10.2026ulica Powstańców Śląskich50,0 m²12 115
24.10.2026ulica Obrońców Tobruku57,0 m²15 615
24.10.2026ulica Obrońców Tobruku50,0 m²14 061
24.10.2026ulica Czerwonych Maków48,1 m²11 140
24.10.2026ulica Batalionów Chłopskich44,0 m²16 959
22.10.2026ulica Szeligowska74,0 m²16 095
19.10.2026ulica Batalionów Chłopskich50,0 m²11 208
18.10.2026ulica Aleksandra Świętochowskiego61,6 m²12 838

Gdzie najdrożej, a gdzie najtaniej

Ceny transakcyjne z aktów notarialnych (Rejestr Cen Nieruchomości), ostatnie 24 miesiące. Większa liczba to mediana (połowa tańsza, połowa droższa), mniejsza to średnia.

Najdroższe osiedla

  1. 1Nowe Górce16 959 zł/m²śr. 16 951
  2. 2Fort Bema16 303 zł/m²śr. 16 295
  3. 3Górce15 600 zł/m²śr. 15 544
  4. 4Jelonki Południowe15 172 zł/m²śr. 15 457

Najtańsze osiedla

  1. 1Fort Radiowo13 462 zł/m²śr. 13 834
  2. 2Bemowo-Lotnisko13 810 zł/m²śr. 13 679
  3. 3Jelonki Północne14 697 zł/m²śr. 14 894
  4. 4Chrzanów14 811 zł/m²śr. 15 392

Kolejność według mediany (mediana transakcyjna dla wszystkich pozycji), lokalizacje z co najmniej 20 obserwacjami.

Zastanawiasz się, ile jest warte Twoje mieszkanie?Darmowa wycena na podstawie realnych danych rynkowych

Wyceń mieszkanie za darmo

Osiedla

Alfabetycznie.

Najczęstsze pytania

Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania — Bemowo, Warszawa?

Mediana ofertowa wynosi 17 547 zł/m² (październik 2026, 1 281 ofert). Mediana transakcyjna wynosi 17 102 zł/m² (kwiecień 2026, 296 transakcji).

Jak zmieniły się ceny rok do roku?

Zmiana rok do roku: mediana ofertowa +4,7% (październik 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej); mediana transakcyjna +19,5% (kwiecień 2026 wobec tego samego miesiąca rok wcześniej).

Ile kosztuje mieszkanie 50 m² na Bemowie?

Mieszkanie 50 m² kosztuje według mediany ofertowej (październik 2026) ok. 877 000 zł, a według mediany transakcyjnej (kwiecień 2026) ok. 855 000 zł. To przybliżenie — cena konkretnego mieszkania zależy m.in. od stanu, piętra i dokładnej lokalizacji.

Czym różni się cena ofertowa od transakcyjnej?

Cena ofertowa to cena z ogłoszeń aktywnych w danym miesiącu, a cena transakcyjna — cena z aktu notarialnego (Rejestr Cen Nieruchomości). Na Bemowie mediana ofertowa wynosi 17 547 zł/m² (październik 2026), a transakcyjna 17 102 zł/m² (kwiecień 2026). Mediany pochodzą z różnych miesięcy, więc nie należy ich porównywać wprost.

Ile kosztuje wynajem mieszkania na Bemowie?

Mediana czynszu z ofert najmu wynosi 72 zł/m² miesięcznie (październik 2026); za mieszkanie 50 m² to ok. 3 600 zł miesięcznie.

Jaka jest rentowność najmu mieszkania na Bemowie?

Około 5,0% rocznie brutto: mediana czynszu z ofert najmu × 12 podzielona przez medianę ceny sprzedaży za m². Wynik przed kosztami utrzymania, okresami bez najemcy i podatkiem. Czynsz to kwota najmu podana w ogłoszeniu; opłaty administracyjne i media są zwykle osobno, zależnie od ogłoszenia — nie doliczamy ich ani nie odejmujemy.

Gdzie na Bemowie jest najdrożej, a gdzie najtaniej?

Najdroższe osiedla: Nowe Górce (16 959 zł/m²), Fort Bema (16 303 zł/m²), Górce (15 600 zł/m²). Najtańsze: Fort Radiowo (13 462 zł/m²), Bemowo-Lotnisko (13 810 zł/m²), Jelonki Północne (14 697 zł/m²). Mediana z ostatnich 24 miesięcy, lokalizacje z co najmniej 20 obserwacjami.

Jak często aktualizowane są dane?

Dane odświeżamy co tydzień; ostatnia aktualizacja: 2026-11-05. Akty notarialne trafiają do rejestru RCN z opóźnieniem, dlatego najnowsze miesiące transakcji mogą się jeszcze uzupełniać.

Skąd pochodzą dane?

Oferty: liczba i mediana liczone z ofert aktywnych (dostępnych) w danym miesiącu, po usunięciu duplikatów tego samego ogłoszenia z różnych portali — oferta liczy się w każdym miesiącu, w którym była opublikowana, unikalna w tamtym momencie, z ceną obowiązującą na koniec tego miesiąca (historia zmian cen ogłoszeń). Zmianę rok do roku liczymy tą samą metodą dla obu miesięcy. Transakcje: akty notarialne RCN; ostatnie miesiące mogą się uzupełniać, więc pokazujemy ostatni kompletny miesiąc.